15.05.2024 u 20:34
0

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN: Egal na poluvremenu! Nedović nema podršku! Skokovi drže crno-bele u meču!

CRVENA ZVEZDA - PARTIZAN (1:0) 38:38 (17:19)

2. ČETVRTINA

20. minut – Tompkins je upisao treću ličnu, a Kaboklo je ponovo na liniji penala. Ovog puta pogađa dva bacanja – 38:36. Ponitka na ofanzivnom skoku ispravlja promađaj Nanelija – 38:38.

19. minut – Mitrović je dobio drugu ličnu, Kaboklo je pogodio jedno od dva bacanja – 38:34.

18. minut – Panter pogađa za tri, i to posle promašaja – 36:33. Njegovi prvi poeni na meču. Tajm-aut za Sferopulosa. Nedović stiže do 21. poena posle bacanja – 38:33.

17. minut – Nedović je nezaustavljiv – 34:27. Njegovih 19 poena. Tajm-aut za Partizan. Doužer pogađa jedno od dva – 34:28. Njegov deveti poen. Teodosić je fauliran pri šutu, Doužerov drugi prekršaj. Pogodio je oba – 36:28. Kaboklo ispravlja promašaj Pantera – 36:30.

16. minut – Nedović u kontri pogađa svoj 15. poen – 30:27. Nedović upisuje nove poene – 32:27.

14. minut – Tompkins pogađa za tri, serija Zvezde 8:0 – 28:23. Tajm-aut za Obradovića. Ledej je fauliran pri šutu. Pogodio je oba bacanja – 28:25. Tajm-aut za Sferopulosa. Doužer je siguran sa linije bacanja, mini-serija crno-belih 4:0 posle tajm-auta Obradovića – 28:27.

13. minut – Nedović pogađa pod faulom. Precizan je i u dodatnom – 23:23. Treća situacija 2+1 za Crvenu zvezdu. Nedovićevih 13 poena. Tompkins pogađa za dva – 25:23.

12. minut – Smailagić posle sjajne odbrane zakucava u kontri – 17:21. Nedović pogađa pod faulom. Pogodio je dodatno bacanje – 20:21. Avramović je fauliran u prodoru. Pogodio je oba – 20:23.

1. ČETVRTINA

10. minut – Ponitka iz ofanzivnog skoka pogađa – 16:19. Teodosić je pogodio jedno od dva bacanja – 17:19.

9. minut – Smailagić je fauliran za dva bacanja. Obe ekipe su izašle iz bonusa. Pogodio je jedno od dva – 16:17.

8. minut – Ledej vezuje drugu trojku za crno-bele – 11:14. Sada je Partizan u seriji 8:0. Lazić zaustavlja nalet gostiju – 13:14. Doužer poentira, šesti poen – 13:16. Dos Santos postiže poene pod faulom – 15:16. Pogodio je za nerešeno – 16:16.

6. minut – Kaminski pogađa svoj četvrti poen – 11:8. Smit pogađa trojku – 11:11.

5. minut – Kaminski zakucava – 6:6. Nedović upisuje nove poene – 8:6. Nedović pogađa trojku, njegov sedmi poen – 11:6.

4. minut – Lazić pogađa prvu trojku na meču, serija Zvezde – 6:4.

3. minut – Prvi poen za Zvezdu, Davidovac sa linije bacanja donosi svom timu – 1:4. Dobra odbrana Nedovića i poeni u kontri – 3:4.

1. minut – Doužer otvara utakmicu dvojkom – 0:2. Doužer još jednom pogađa – 0:4.