Izvor: Tanjug
19.02.2023 u 19:32
0

SUPERLIGA SRBIJE Partizan bolji od Spartaka: Rikardo Gomeš sa dva gola odneo bodove iz Subotice!

Fudbaleri Partizana pobedili su u Subotici ekipu Spartaka rezultatom 2:1 (1:0) u meču 22. kola Superlige Srbije.

Oba gola za Partizan postigao je Rikardo Gomeš u 41. i 67. minutu, a jedini strelac za Spartak bio je Petar Stanić u 54. minutu.

„Crno-beli“ se trenutno nalaze na drugom mestu na tabeli sa 49 bodova. Subotičani su 14. sa 18. poena.

Partizan će u narednom kolu na svom terenu igrati sa kragujevačkim Radničkim, dok će Spartak gostovati ekipi TSC-a.

PREMIJER LIGA Totinhem bolji od Vest Hema sa 2:0 u derbiju Londona! (FOTO/VIDEO)

Radnički je ranije danas u Kragujevcu igrao bez golova sa Javorom, dok je TSC u Novom Sadu savladao Mladost 2:1.

Crvena zvezda je juče na svom terenu pobedila Čukarički 3:0, Novi Pazar je u Kruševcu savladao Napredak 1:0, dok su Radnički i Radnik u Nišu igrali bez golova.

Kolubara je u petak u Lazarevcu pobedila Voždovac 1:0, dok su Mladost i Vojvodina remizirali u Lučanima – 1:1.