Izvor: BSC HAPPY/KURIR
21.10.2023 u 20:32
0

CRVENA ZVEZDA – JAVOR (3:2) Zvezda trijumfovala na Marakani!

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su protiv Javora meč 12. kola Superlige Srbije i pobedili rezultatom 3:2.

CRVENA ZVEZDA – JAVOR 2:2

TOK MEČA

2. POLUVREME

94. minut – Kraj meča! CRVENA ZVEZDA – JAVOR 3:2

90. minut – Igraće se još četiri minuta.

89. minut – ŠANASA ZA ZVEZDU! Kataio je bio sam pred golom Javora, ali je šutirao pravo u gomana

78. minut – GOL! Zvezda opet u prednosti! Jovan Mijatović postiže gol za 3:2

65. minut – GOL! Javor opet izjednačio! Bosić pogađa mrežu šampiona

56. minut – GOL! Zvezda opet vodi! Korner je izveo Kanga, Điga je spustio loptu do Olajinke koji je zakucao pod prečku!

53. minut – AUTOGOL! Điga tragičar Zvezde – smestio je loptu u svoj gol!

50. minut – Olajinka pokušava glavom, lopta završava u autu.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

1. POLUVREME

45. minut – Kraj prvog poluvremena! CRVENA ZVEZDA – JAVOR 1:0

43. minut – Pokušao je Mijailović sa velike udaljenosti, ali je lopta završila preko gola

36. minut – Crvena zvezda napada, ali fudbaleri Javora ne dozvoljavaju da se previše približi golu

29. minut – PREČKA! Ivanić je pogodio okvir gola.

24. minut – STATIVA! Ivanić je šutirao sa desne strane iskosa, posle bloka, lopta je stigla na drugoj stativi do Ndijaea, kojie je glavom pogodio stativu.

20. minut – Nova prilika za crveno-bele! Dobro je trčao Nedeljković na desnoj strani, a akcija je završena udarcem Stamenića pored gola.

15. minut – AUTOGOL!

11. minut – KAKVA PRILIKA ZA ZVEZDU! Olajinka pogađa prečku! Snašao se odlično pred golom gostiju, ali je njegov udarac završio samo na okviru gola.

8. minut – Šansa za Javor! Stvorila se gužva pred golom domaćina, pokušao je Tojčić glavom, ali lopta završava preko gola. Gosti sve više pritiskaju šampiona Srbije…

BAHARU NEĆE BITI DOBRO: Povređeno najveće Zvezdino pojačanje

4. minut – Prvi opasan napad za Zvezdu, ali intervenisao je Kopitović koji je ispucao loptu u aut

2. minut – Obe ekipe hvataju ritam, igra se na sredini terena