Izvor: alo
23.06.2021 u 20:49
0

EURO 2021: Španija deklasirala Slovačku, Švedska bolja od Poljske!

Reprezentacija Španije savladala je Slovačku rezultatom 5:0, dok je Švedska bila bolja od Poljske (3:2)

VAŽNO

VULIN PORUČIO: U Srbiji razbijene četiri kriminalne grupe koje su trgovale narkoticima

LINTA ODGOVORIO NA PROVOKACIJE: Hrvatski ministar dobro zna šta je činila NDH!

NOVA POBEDA NOVAKA! Polufinale dubla na Majorci (VIDEO)

MINISTAR MALI O ODLUCI UPRAVNOG SUDA: Želim da moja deca znaju da njihov otac nije plagijator (FOTO)

UGAŠEN POŽAR NA NAUČNOM INSTITUTU! Nema povređenih

Nakon dva remija “crvena furija” je dodala gas  I pregazila Slovačku, dok je Švedska u jako neizvesnom meču pobedila Poljsku.

Od samog starta Španija je krenula agresivno. Uspeli su da sačuvaju gol Slovaci zahvaljujući sjajnim odbranama Martina Dubravke.

On je između ostalog i odbranio penal Alvaru Morati u 9. minutu meča.

Ipak, iskusni golman napravio je kiks u 32. minutu meča i postigao autogol.

Ponovo je loše reagovao Dubravka u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a tada je Laport bio precizan.

U drugom poluvremenu Španija je nastavila sa svojim  ritmom,  a 56. minutu gol je postigao Sarabija, dok je Ferran Torres u 67. minutu povećao prednost „crvene furije“.

Slovačka je 71. minutu postigla još jedan autogol, a nesrećni strelac sada je Kucka.

Španija je tako posle dva remija ostvarila silovitu pobedu i zauzela drugu poziciju u grupi i tako zakazala meč sa Hrvatskom.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.