17.12.2019 u 21:57
0

IZNENAĐENJE U LIGA KUPU: Aston Vila eliminisala Liverpul!

Fudbaleri Aston Vile pobedili su Liverpul 5:0 u četvrtfinalu Liga kupa.

Aktuelni šampion Evrope na ovom meče igrao je bez prvog tima koji se nalazi na Svetskom klupskom prvenstvu.

Za Liverpul je igrao rezervni tim, onaj do 23 godine i on nije uspeo da pruži jači otpor kompletnoj Vili.

Od starta meča videlo se da će domaći fudbaleri lako proći u polufinale. Posle 17. minuta igra na semaforu je već bilo 2:0, a golove su postigli Hurihejn i Bojs (autogol).

Do kraja prvog poluvremena Aston Vila je postigla još dva gola. Kođija je u 37. i 45. stavio tačku na utakmicu (4:0).

U nastavku je Dina Smita samo odradila posao, a konačan rezultat postavio je Vesli u nadoknadi (90+2).