17.08.2019 u 17:22
0

JOVIĆ DEBITOVAO ZA REAL: Madriđani protutnjali Vigom! Modrić pocrveneo, Kralj do pobede sa igračem manje!

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Seltu u Vigu 3:1 u utakmici prvog kola španskog prvenstva.

Za tim Zinedina Zidana debitovao je Luka Jović, koji je u 81. minutu zamenio Karima Benzemu.

Real je do trijumfa na startu Primere došao iako je od 56. minuta igrao bez isključenog Luke Modrića. Tada je rezultat bio 0:1, a gosti su do kraja uvećali prednost.

"Kraljevi" su poveli već u 12. minutu golom Benzeme na asistenciju Bejla, koga je Zidan, uprkos teškim rečima tokom leta, uvrstio u prvi tim.

Na 0:2 povisio je Kros samo pet minuta pošto je Modrić isključen, a u 80. minutu je Lukas, na dodavanje Benzeme, zatreso mrežu Selte za 0:3

Izvor: Kurir.rs