02.03.2019 u 19:10
0

OPŠTI HAOS NA TERENU! KRAJ: ZVEZDA – PARTIZAN 1:1! Pratite UŽIVO prenos samo na Happytv.rs!

Pred nama je 159. večiti derbi, susret koji je svetinja srpskog fudbala uvek podeli zemlju na crveno i crno-beli tabor! Od 18.00 sve oči biće uprte ka stadionu Rajko Mitić, gde će Crvena zvezda i Partizan ponovo ukrstiti koplja.

Happytv.rs vam donosi mnoge zanimljivosti vezane za derbi. Tu su očekivane postave, statistika dosadašnjih derbija, nekoliko zanimljivosti, kao i koje će vreme biti širom sveta u vreme dok se bude igrao derbi.

Derbi sa početkom u 18:00 možete pratiti uživo samo na našem portalu.

Tok meča:

1. minut – Derbi je počeo!

5. minut – Crno-beli su izveli prekid, a Ben izbacio loptu. Prvi korner za Partizam.

6. minut – Posle konfuzije u odbrani Partizana, prvi korner za Zvezdu.

8. minut – Prvi šut u okvir gola. Rikardo Gomeš je opalio sa 20-ak metara, Borjan je bio siguran.

17. minut – Još jednom prete crno-beli. Miletić je sa levog boka poslao loptu pred gol, bilo je to nešto između centaršuta i šuta, a Nikolić je bio za malo "kratak" da je ubaci u mrežu.

18. minut – Prvi žuti karton na meču dobio je Pavlović.

21. minut – Marin je uleteo u kazneni prostor Partizana i šutirao, bilo je opasno, ali je Stojković odbranio.

23. minut – PONIŠTEN GOL ZVEZDE! Ben je zatresao mrežu, ali je Grujić poništio gol zbog navodnog ofsajda.

25. minut – Koškanje Marina i Zdjelara. Sudija Grujić je dosudio prekršaj za Zvezdu, a obojici dao žute kartone.

27. minut – Od prekršaja Zdjelara do izvođenja prekida prošlo je dva minuta i 16 sekundi.

32. minut – Opalio je Stojković sa 25 metara iz voleja za uzdahe Delija!

34. minut – Mirković je poslao rezerve na zagrevanje.

35. minut – Crno-beli su tražili penal. Milunović je, ležeći u šesnaestercu, zakačio Nikolića, koji je pao. Sudija Grujić je pokazao da se igra nastavi.

36. minut – ZVEZDA – PARTIZAN 0:1! NIKOLIĆ! Napadač Partizana se našao "u sendviču" između golmana Borjana i Milunovića, lopta se od njega odbila u mrežu.

45+3. minut – Kraj prvog poluvremena.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme. Milojević je izveo Simića, a uveo Pavkova, što znači da Zvezda kreće ultraofanzivno.

57. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Posle kornera sa desne strane, Milunović je glavom poslao loptu ka golu, a Stojković odlično intervenisao.

60. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Pavlović je izbacio loptu, ona je došla do Jovančića, koji je posle "lažnjaka" pucao, lopta je proghujala pored gola.

61. minut – Posle kornera Milunović je skočio, udario loptu glavom, usput zakačio Boaćija i pao preko njega. Boaći je ostao da leži u nesvesti…

62. minut – Boaći je brzo došao sebi, pa je igra nastavljena.

68. minut – Gajić se okliznuo, pa je Kosović krenuo sam ka Borjanu. Golman Zvezde je prvi stigao do lopte, ali je u duelu sa Partizanovim vezistom povređen.

71. minut – Ivanić umesto Jovičića. Zvezda nastavlja još ofanzivnije.

72. minut – Zvezda pritiska, sada je Pavkov promašio loptu u povoljnoj poziciji.

74. minut – ZVEZDA – PARTIZAN 1:1! PAVKOV!

75. minut – Mirković je zamenio Kosovića, a uveo Uroševića.

81. minut – Poslednja izmena kod Zvezde: Čaušić umesto Jovančića.

87. minut – OPŠTI HAOS NA TERENU! Nikolić je udario Stojkovića, koji je pao, Čaušić je "doleteo", a onda i svi ostali akteri, pa je došlo do opšteg haosa.