Izvor: Alo.rs
25.10.2020 u 14:03
0

CRVENO- BELI SAVLADALI MEGU: Jagodić Kurižda tihi heroj Zvezde! (VIDEO)

Košarkaši Crvene zvezde savladali ekipu Mege Sokerbeta sa 76:73 (24:18, 16:17, 15:18, 21:20) posle velike drama na Novom Beogradu

HRONIKA

UŽAS KOD ŠAPCA: Zgrabio sekiru i udario brata!

TEŠKA NESREĆA KOD BEOGRADA: Kombi sleteo s puta, POVREĐENI radnici!

DETALJI MISTERIOZNE SMRTI U NIŠU: Tinejdžer bežao od čoveka, pao, i više nije ustao

Hala: Hala sportova Ranko Žeravica, Sudije: Ilija Belošević, Marko Juras, Krunoslav Peić.

MEGA: Jović, Mišković, Smit, Petrušev, Tepić, Kljajević, Simonović, Jovičić, Cerovina, Kazelon, Langović, Đurišić.

CRVENA ZVEZDA: Ročesti, Hol, Volden, Lojd, Davidovac, Lazić, Rit, Dobrić, Jagodić Kuridža, Simanić, Kuzmić, Teri.

KRAJ!

ČETVRTA ČETVRTINA:

40. minut – Lojd fauliran za dva penala, pogodio je oba puta.

40. minut – Trojka Miškovića za „minus jedan“. Ostalo je još pet sekundi do kraja meča.

40. minut – Hol fauliran, a onda siguran oba puta – 70:72. Lazić je promašio za tri, a onda Davidovac pokupio ofanzivni skok i doneo možda i pobedonosne poene Zvezdi!

39. minut – Jagodić Kuridža ponovo igra sjajan meč. Posle asistencije Hola pogađa ispod koša za 68:70. Petrušev vraća na drugoj strani.

38. minut – Davidovac pogađa težak šut, a onda Smit iz ćoška za tri! Međutim, Teri pogađa uz faul i opet je nerešeno.

37. minut – Cerovina za tri! Mega vodi – 65:63.

36. minut – Penali Miškovića, a onda Teri poentira u kontri posle asistencije Lojda.

35. minut – Preuzima sve na sebe Džordan Lojd, odličan prodor i Zvezda ponovo vodi.

34. minut – Posle dužeg vremena poeni Lengstona Hola – 60:59.

33. minut – Tepić pogađa za „plus tri“ domaćih. Lojd na drugoj strani smanjuje sa penala, ali onda Petrušev odličan za 20. poen na meču.

32. minut – Poeni Simonovića sa penala za „minus 1“.

31. minut – Nesportski faul nad Lojdom, Zvezda vraća vođstvo – 53:55.

TREĆA ČETVRTINA:

30. minut – Kazelon pogađa trojku i Mega vodi prvu put od početka meča!

29. minut – Nerešeno! Prvi put od početka meča. Petrušev! Ipak, Lojd vraća minimalnu prednost gostima.

28. minut – Cerovina pogađa za dva i Mega je na samo „minus dva“. Malo poena u trećoj deonici uz mnogo promašaja na obe strane.

25. minut – Jagodić Kuridža sa letiri vezana poena šalje crveno-bele na „plus šest“. Onda Lojd peontira oba puta sa linije slobodnih bacanja.

23. minut – Posle dva i po minuta prvi poeni za Megu. Simonović pogađa. Isključen je Saša Obradović nakon dve tehničke greške zbog prigovora.

22. minut – Nekoliko promašaja na obe strane, a onda Lojd pogađa otvorenu trojku.

20. minut – Tepić uspeva da poentira iz reketa za kraj prvog poluvremena – 35:40.

19. minut – Volden pogađa trojku nakon odličnog dodavanja Jagodića Kuridže, a onda Milenko Tepić uzvraća na drugoj strani.

17. minut – Serija promašaja Zvezde, a onda ponovo Simonović pod faulom – 28:34. Onda alej-ap Ročestija za Terija!

15. minut – Ponovo odličan pik Mege i Simonović pogađa uz faul. Iskorstio je i dodatno bacanje.

13. minut – Džordan Lojd za tri! Serija 6:0 gostiju koji ponovo idu na dvocifreni višak, 18:30.

12. minut – Jagodić Kuridža za prve poene u drugoj deonici i to uz „dva plus jedan“.

PRVA ČETVRTINA:

9. minut – Petrušev zakucava posle odlično odigranog pika. Posle „minus 14“ sada je „samo pet razlike za Zvezdu.

8. minut – Četiri brza poena Mege preko Petruševa i Cerovine.

7. minut – Petrušev završava odličan napad Mege za „minus 12“.

6. minut – Davidovac koristi odlično dodavanje Terija za prvu dvocifrenu prednost gostiju – 6:17. Onda neiskorišćen napad Mege i trojka Voldena!

5. minut – Sada i Dobrić siguran sa linije 6,75, a onda i odlično zakucavanje u kontri Emanuela Terija za 6:15. Tajm-aut zove Jovanović.

4. minut – Hol za tri! Treća trojka crveno-belih.

3. minut – Petrušev koristi dodavanje Tepića i lagano poentira.

SAZNAJTE JOŠ….

BLIŽI NAM SE ANTICIKLON! Pogledajte šta nas čeka, DETALJNA PROGNOZA

CIFRE OTKRIVAJU KO JE TAČNO UGROŽEN: Ovi građani Srbije su na najjačem udaru smrtonosnog korona virusa!

PRIŠTINA: KFOR pokonio dva kontejnera za testiranje na koronu

ŠOK: Korona najviše UBIJA ZDRAVE, a OVAJ DETALJ će promeniti SVET ZAUVEK!

TINJA PRETNJA: Epidemija smrtonosnog virusa može preko noći da nam zakomplikuje borbu protiv kovida

2. minut – Lojd prvim poenima donosi novo izjednačenje, a onda Jagodić Kuridža za tri! Odličan početak meča za krilnog centra crveno-belih.

1. minut – Prvi poeni na meču za Zvezdu preko Jagodića Kuridže koji sa linije penala pogađa dvojku. Na drugoj strani Luka Cerovina pogađa trojku uz faul! Siguran i sa bacanja.