Izvor: Alo.rs
06.12.2020 u 17:37
0

NAŠE RUKOMETAŠICE IZGUBILE OD MAĐARSKE: Ubedljiv poraz devojaka u drugom kolu Evropskog prvenstva

Naše rukometašice izgubile su od Mađarske (38:26) u drugom grupne faze Evropskog prvenstva u okviru grupe C. Posle fantastične pružene partije protiv Holandije, ovaj put naše devojke nisu uspele da pronađu pravi recept za pobedu

Izgleda da su se naše devojke previše izmorile u prethodnom meču koji su preokretom dobili protiv Holandije (29:25). Ovaj put nisu uspeli da pronašle pravi recept za rivakle.

Celo vreme Mađarska je bila dominantna ni u jednom momentu nisu pustile srpkinjama da im se rezultatski približe.

Što se tiče naših devojku odlične partije pružile su Kristina Krpež i Jovana Lavko, ali to nije bilo dovoljno da naše devojke trijumfuju.

Sledeći meč igramo u utorak u 18.15 protiv reprezentacije Hrvatske.

OVO MORATE ZNATI

PEVAČU STALO SRCE: Preminuo DŽEJ RAMADANOVSKI u 56. godini

UGLEDNI VIRUSOLOG TVRDI: Vakcina je spas za sve, ako ostvarimo imunitet stada, od maja smo bezbedni

USKORO NOVI VRTIĆ NA VRAČARU

DETALJI EKSPLOZIJE U UŽICU: PUKLO JE KAO DA SE SRUŠIO AVION, ČULA SE KUKNJAVA

NAJNOVIJI KORONA PRESEK U SRBIJI: Još 5.809 novozaraženih, 58 preminulih, na respiratorima 278 pacijenata

OTKRIVENO KAKO JE DOŠLO DO ZLOČINA U SREMSKOJ MITROVICI: UBIJENI TOKOM POTRAGE ZA TARTUFIMA

Kraj utakmice – Mađarska je pobedila 38:26.

56. minut – Mađaraska u ovom trenutku vodi sa 37:24.

50. minut – Mađarska sada ima najveću prednost do sada, u prednosti sa čak 16 golova razlike (35:19).

45. minut – Jelena Lavko postiže svoj četvrti pogodak i smanjuje reultatsku prednost Mađarica na 31:18.

40. minut – Mađarska je povećala prednost na 28:15.

36. minut – Naša Sanja Radosavljević postiže svoj treći pogodak na utakmici. Mađarska trenutno vodi 24:14.

33. minut – Mađarska povećava svoju prednost. Sandra Soroši postiži sedmi pogodak, trenutni rezultat je 22.11.

Kraj prvog poluvremena – U prvom poluvremenu Mađarska je pokazal dosta bolju igru. Na odmoru idu sa rezultatom 20:11.

27. minut – Naše rivalke još uvek druže prednost od sedam golova razlike (17:10), nikako naše devojke da nađu pravo rešenje.

22. minut – Mađarice sve više dižu tempo svoje igre, sa igračicom više na terenu povećavaju prednost na 16:9.

15. minut – Mađarska stiče prednost od četiri gola razlike. Trenutno je 11:7, u korist naših rivalki.

13. minut – Mađarice još uvek drže prednost od dva gola, trenutni reuzltat je (8:6).

5. minut – Dva gola Slađane Pop-Lazić, ona je jedini strelac za naš tim. Mađarice vode 4:2, po dva gola Sološi-Sačik i Aniko Kovačič.

3. minut –  Posle dobrog starta naših devojaka, Mađarice su preokrenule rezultat., postigle su dva gola sa igračicom više na terenu. Stižu i do 3:1, dva gola Sološi-Sačik.

16.00 – Počeo je meč drugog kola Evropskog prvenstva u okviru grupe C. Naše devojke nakon senzacionalne pobede nad Holandijom, izlaze na megdan Mađarskoj koja je u prvom kolu izgubila od Hrvatske.