03.03.2018 u 22:47
0

SUPERLIGA SRBIJE: Partizan poražen u Nišu od Radničkog!

Fudbaler Partizana poraženi su danas od Radničkog u Nišu 1:0 (0:0) u 25. kolu Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je pozajmljeni fudbaler Crvene zvezde Milan Pavkov u 75. minutu na asistenciju Japanca Riota Nome.

Najbolju šansu za crno-bele propustio je Sejduba Suma u finišu prvog poluvremena nakon sjajne intervencije bivšeg golmana Partizana Bojana Šaranova.

Utakmicu je obeležio i kraći prekid na početku drugog poluvremena kada su navijači Radničkog gađali grudvama golmana gostiju Vladimira Stojkovića.

Partizan je ovim porazom ostao na 11 bodova zaostatka za Zvezdom, koja igra danas protiv Voždovca na svom terenu.

Nešto ranije, u prvom meču dana, Javor je pobedio u gostima Zemun rezultatom 2:0.