parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

BEZ TRAMVAJA: Potez Topčider - Rakovica zatvoren zbog radova do petka!

 

 

Tokom radova na pregledu i popravci šina tramvajski saobraćaj na potezu Topčider - Rakovica biće obustavljen do 1. septembra.

Kako iz Sekretarijata za javni prevoz navode, radovi koji su startovali danas ujutru obavljaće se do petka u 15.30.

U pomenutom periodu tramvajska linija broj 3 saobraćaće do stare okretnice Topčider i nosiće oznaku 3L: Tašmajdan-Topčiderska okretnica, a privremeno je uspostavljena i autobuska linija 3A: Železnička stanica Topčider-Kneževac.

Vozila na ovoj liniji ići će sledećom trasom: Železnička stanica Topčider - Topčiderski put - Put za Rakovicu - Patrijarha Dimitrija - Oslobodilaca Rakovice - Oslobođenja - Kneževac.

 

Blic
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Rano jutro
07:00 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21:00 Provodadžija
22:00 Parovi - Ispovesti
02:30 Parovi - Live