parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

BEZ TRAMVAJA: Potez Topčider - Rakovica zatvoren zbog radova do petka!

 

 

Tokom radova na pregledu i popravci šina tramvajski saobraćaj na potezu Topčider - Rakovica biće obustavljen do 1. septembra.

Kako iz Sekretarijata za javni prevoz navode, radovi koji su startovali danas ujutru obavljaće se do petka u 15.30.

U pomenutom periodu tramvajska linija broj 3 saobraćaće do stare okretnice Topčider i nosiće oznaku 3L: Tašmajdan-Topčiderska okretnica, a privremeno je uspostavljena i autobuska linija 3A: Železnička stanica Topčider-Kneževac.

Vozila na ovoj liniji ići će sledećom trasom: Železnička stanica Topčider - Topčiderski put - Put za Rakovicu - Patrijarha Dimitrija - Oslobodilaca Rakovice - Oslobođenja - Kneževac.

 

Blic
Foto: Arhiva

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 Parovi - live
11:55 Vesti
12:05 Parovi - live
12:55 Vesti
13:10 Parovi - live
14:05 Beni Afet serija
15:00 Parovi - live
16:00 Posle rucka
17:00 Parovi - live
17:30 Telemaster
18:00 Kviz: Naslovna strana
18:30 UPOZNAJTE PAROVE
19:55 Bingo
20:25 Cirilica
slede Parovi - live