23.04.2017 u 00:21
0

PARTIZAN SAVLADAO VOJVODINU SA 1:0: Đurđević zabio gol u 33. SEKUNDI i obezbedio pobedu crno-belima! (video)

Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu 1:0 (1:0) u Beogradu u derbiju 2. kola plej-ofa Superlige golom Uroša Đurđevića u prvom minutu!

Uskoro opširnije…

KRAJ – 1:0!

90+1. minut – Poslednja izmena kod domaćina: Đilas umesto Đurđevića.

84. minut – Vojvodina napada već duže vreme, ali bez konkretnog učinka u završnici.

80. minut – Poslednji adut Buača – Đorđević je zamenio Trujića.

72. minut – Meč je nastavljen.

70. minut – Mažić je prekinuo meč zbog uvredljive pesme s južne tribine!

70. minut – Evo i druge izmene kod Partizana, Saša Ilić umesto Tavambe.

65. minut – Jovančić menja Melega, druga izmena kod Voše.

60. minut – Milenković je uposlio Leonarda, koji je izgubio duel sa gostujućim defanzivcem.

57. minut – Đuričković menja Jankovića, to je prva izmena kod domaćina.

54. minut – Prva izmena kod gostiju – izašao je Knežević, a ušao Zličić.

49. minut – ŠANSA ZA VOJVODINU! Trujić je primio dubinsku loptu, našao se sam pred Kljajićem, ali je golman Partizana izašao kao pobednik iz tog duela. Bivši igrač Partizana, a sada Vojvodine, žalio se da je bio povučen.

48. minut – Žuti karton za Jankovića.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme. Promena u sastavima nije bilo.

Navijači Partizana vređali igrači Vojvodine!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA – 1:0!

45. minut – VARNICE NA TERENU! Vulićević je faulirao Trujića posle čega je nastala gužva. Mažić je to brzo smirio.

43. minut – ŠANSA za PARTIZAN! Tavamba se izborio za loptu i poslao je pred gol, gde su se spetljali Đurđević i Radin.

36. minut – ŠANSA za VOJVODINU! Antić je centrirao, Malbašić se bacio i glavom poslao loptu pored gola.

17. minut – Snažno je Kosović šutirao sa 18 metara, ali je Rockov odbranio.

16. minut – ŠANSA za VOJVODINU! Posle kornera sa desne strane, Planić je sa "druge stative" udarcem glavom pokušao da pogodi gol, ali je pogodio spoljnji deo stative.

14. minut – ŠANSA za PARTIZAN! Leonardo je proigrao Tavambu, on je glavom nastavio akciju do Đurđevića, koji je bio u povoljnoj poziciji, ali nije dobro zahvatio loptu.

7. minut – Žuti karton za Puškarića zbog prekršaja nad Đurđevićem.

5. minut – Na tribinama je sada 15-ak hiljada gledalaca. Podsetimo, ulaz je besplatan.

1. minut – GOOOLLL – 1:0 – ĐURĐEVIĆ! Partizan je poveo posle 33 sekunde! Leonardo je proigrao Đurđevića, koji je zatresao mrežu.

Grobari grme!
Everton ne igra zbog kartona, a do lože, odakle će gledati meč, "putovao" je pet minuta, jer su mnogi navijači želeli autogram…
Novi ljubimac "grobara" je Tavamba, kome su skandirali kada je izlazio s terena po završetku zagrevanja.