Izvor: Alo.rs/BSC Happy
31.08.2023 u 22:54
1

AGONIJA KONAČNO ZAVRŠENA: Partizan poražen od Nordsjelanda sa 1:0

Fudbaleri Partizana poraženi su na svom terenu od Nordsjelanda sa 1:0 u revanš meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu konferencija.

Crno-beli tako u dve utakmice protiv danske ekipe nisu postigli nijedan gol i na neslavan način su se oprostili od Evrope – Nordsjeland dalje ide ukupnim rezultatom 6:0!

Prvo poluvreme je bilo katastrofalno što se tiče igre izabranika Igora Duljaja.

Delovali su potpuno pogubljeno, bezidejno, bez želje da poprave utisak posle bruke u prvoj utakmici. U odbrani je ponovo „duvala promaja“, pa su gosti stvorili veliki broj prilika.

Iz jedne takve šanse Nordsejalnd je i poveo u 30. minutu preko Osmanija. Bila je to lepa akcija gostiju, a Osmani se praktično ušetao u gol.

Drugo poluvreme je bilo mučno za gledanje.

Partizan – Nordsjeland 0:0

Sudija: Kevin Klensi (Škotska)

Stadion Partizana

Partizan: Jovanović – Stojković, Marković, Ilić, Antić – Kanute, Belić – Severina, Natho, Menig – Saldanja.

Nordsjeland: A. Hansen – Hej, K. Hansen, Nagalo, Frese – Dorgeles, Tverskov, Svenson – Antman, Nigren, Osman.

90. minut – Još četiri minuta će se igrati u Humskoj.

83. minut – Kakvo rasulo vlada u timu Partizana govori činjenica da je Nemanja Nikolić dobio crveni karton posle desetak minuta igre i to je oba kartona dobio zbog nesportskog ponašanja.

81. minut – Solidan napad Partizana, lopta je na odbitak došla Beliću, koji je šutirao sa 18 metara, izblokiran je i biće korner.

72. minut – I jedni i drugi jedva čekaju da se završi utakmica.

65. minut – Zaigrao je Partizan bolje u nastavku, ima inicijativu, ali bez konkretne šanse.

60. minut – Kalulu i Šćekić ulaze, izlaze Severina i Antić.

52. minut – Dobra ideja Zahida, gurnuo je loptu u prostor za Trifunovića, ali je Hej bio brži od njega.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme.

Poluvreme, Nordsjeland vodi 1:0. Ponovo očajna igra Partizana.

45. minut – Dobra akcija Partizana, Natho je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali ponovo je siguran Hansen.

42. minut – Golman Hansen je loše boksovao loptu posle kornera, ona je pala u noge Markoviću, ali je čuvar mreže gostiju uspeo da spreči gol.

39. minut – I opet Osman zadaje probleme odbrani Partiazana, ali ostaje 0:1.

36. minut – Jako loše deluju fudbaleri Partizana.

26. minut – Kakva šansa za Nordsjeland! Posle neuspelog prekida za Partizan sevnula je kontra na drugoj strani, Osman je bio sam ispred Jovanovića i šutirao pored gola! Neverovatno šta je promašio.

21. minut – Frenk Kanute dobio je žuti karton zbog preoštrog starta na Osmanu. Bunio se igrač Partizana smatrajući da je Osman više simulirao, ali sudija nije imao milosti.

14. minut –  Stojković je gurnuo loptu u šesnaestercu, ona je pogodila u ruku Fresea, promenila je smer i otišla u korner. Skočili su svi u timu Partizana, ali sudija iz Škotske nije pokazao na belu tačku.

11. minut – Opasan je Nordsjeland iz kontranapada. Odigrali su dobru akciju, ali ipak Jovanović je na kraju uspeo da stigne do lopte pred Osmana.

9. minut – Sasvim solidan pokušaj Natha, ali siguran je golman gostiju.

2. minut – odmah su gosti imali opasan napad preko Osmana koji je pao u kaznenom prostoru, ali nema ništa od penala.

1. minut – Utakmica je počela!

20.00 – Trener Partizana Igor Duljaj, kao što je najavljeno, napravio je samo jednu izmenu u odnosu na tim iz Danske. Kristijan Belić, koji nije igrao u Farumu zbog crvenog kartona, vratio se u sastav umesto Aleksandra Šćekića.

1 thought on “AGONIJA KONAČNO ZAVRŠENA: Partizan poražen od Nordsjelanda sa 1:0”