Izvor: Alo.rs/BSC Happy
31.08.2023 u 21:48
0

UBEDLJIVA POBEDA: Olimpijakos POBEDIO Čukarički u Leskovcu

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su od Olimpijakosa u revanš meču plej ofa za Ligu Evrope rezultatom 0:3

Olimpijakos je slavio i u prvom meču rezultatom 3:1 i ubedljivo se plasirao u grupnu fazu Lige Evrope.

Strelci su bili Masuras u 34. i 52. minutu, kao i Bjel u 45 minutu.

Čukarički će evropski put nastaviti u grupnoj fazi Lige konferencija.

Žreb je na programu u petak u 14.30h

Utakmica je odigrana u fantastičnoj atmisferi novoizgrađenog stadiona u Leskovcu popularnog srpskog „Old traforda“

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

90. minut – Utakmica je produžena za

86. minut – Samurović brani zicer Bjelu i sprečava još teći poraz svog tima

82. minut – Ovde je sve odavno jasno, igra se obostrano otvoreno i jedni i drugi žele gol.

74. minut – Pokušavaju Brđani da poprave utisak, konačno uzbuđenja u šesnaestercu Olimpijakosa

67. minut – Konačno prilika za Čukarički, Stanković je traljavo šutirao iz izgledne situacije.

60. minut – Igra mačke i miša u Leskovcu, prava opsada gola Čukaričkog

52. minut – GOL, 0:3, Nakon kornera sa desne strane Recos glavom u skoku postiže i treći gol

46. minut – Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme:

– Završeno je prvo poluvreme

45. minut – GOL , 0:2- Sjajan dribling i realizacija Pepea Bjela

39. minut – Olimpijakos potpuno kontroliše dešavanja na terenu, apsolutna dominacija grčkog tima

34. minut – GOL, 0:1, nakon gužve i konfuzije u redovima Čukaričkog Masuras ne greši i rutinski matira nemoćnog Samurovića

28. minut – Nova prilika za Olimpijakos, ponovo Masuras, srećom pored gola

20. minut – Sjajno je Samurović odbranio udarac Masurasa glavom iz blizine nakon kornera

17. minut – Čukarički prepustio posed lopte Olimpijakosu i vreba iz kontranapada

12. minut – Šutirao je Hese lopta zakačila Tošiča i završila na stativi. Sreća za Brđane

9. minut – Olimpijakos je preuzeo inicijativu, Čukarički se uspešno brani

– 5. minut – Miran početak utakmice, obostrano ispitivanje snaga

– Sjajna atmosfera u Leskovcu, stadion je ispunjen skoro do poslednjeg mesta

1. minut – Utakmica je počela

Fudbaleri Čukaričkog dočekuju Olimpijakos u revanš utakmici plej -ofa za Ligu Evrope.

SASTAVI:

ČUKARIČKI: Samurović – Stevanović, Subotić, Drezgić – Nikčević, Stanković, Sisoko, Miladinović, Tošić – Janković, Ivanović. OLIMPIJAKOS: Pahalakis – Vrusaj, Recos, Freire, Rodinej – Hese, Kamara – Masuras, Bjel, Fortunis – El Kabi.

Grčki velikan slavio je u prvom meču u Atini sa 3:1 i veliki je favorit za prolaz dalje.

– Očekuje nas teška utakmicu u odnosu na rezultat prve utakmice i znamo da je to izuzetno dobra ekipa, sa kvalitetnim igračima. Očekujem da ne uđemo u meč kao u prvi duel i mislim da ćemo u samom startu krenuti agresivno, da pokažemo zube protivniku – rekao je trener Čukaričkog Milan Lešnjak u najavi meča.

Utakmica se igra na novoizgrađenom stadionu u Leskovcu, popularnom srpkom „Old Trafordu“

Ovaj prelepi stadion prima 8.136 gledalaca a izgradnja je završena u proleće ove godine.