parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

TRAMPU SE NEGDE ŽURI: Nema vremana da prisustvuje godišnjem samitu, ima ko će!

 

 

 Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp je otputovao sa Filipina, a da nije prisustvovao na godišnjem samitu lidera istočne i jugoistočne Azije zbog odlaganja sastanaka.

Tramp je izjavio novinarima u avionu da je predao svoja pripremljena zapažanja tokom ručka sa svetskim liderima u Manili, preneo je Rojters.

Kako je izjavio zvanicncik iz Bele kuće, umesto Trampa samitu će prisustvovati američki državni sekretar Reks Tilerson.

Sastanci u Manili odloženi su otprilike za sat ipo.

 

Tanjug
Foto: Wikipedia.org

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Sreda
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Letnji kamp Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp Jutarnja Kafica
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
14:00 Letnji kamp - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:35 Upoznajte Parove
21:00 Kviz: Soba sreće
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live