Izvor:
27.12.2017 u 03:34
0

BOSANAC NEVIĐENOM BRUKOM OBELEŽIO BOKSING DEJ: Asmir Begović poklonio dva gola Marku Arnautoviću! (VIDEO)

Tradicionalni Boksing dej u Premijer ligi doneo je i ove godine pregršt uzbuđenja.

Kako na ostalim utakmicama tako i na onoj u kojoj su Bornmut i Vest Hem podelili bodove – 3:3.

Meč 20. kola Premijer lige obeležio je bosanski reprezentativac Asmir Begović.

Golman Bormuta je poklonio dva gola "Čekićarima" iz Londona u 82. i 89. minutu.

Prilikom prvog pogotka se okliznuo i prosto predao loptu Marku Arnautoviću kome nije bilo teško da je ubaci u mrežu.

Sedam minuta kasnije Begović je još jednom loše intervenisao i kao na tacni poslužio austrijskog fudbalera srpskog porekla.

Poveo je Vest Hem u sedmom minutu golom Džejmsa Kolinsa, a domaći su preokrenuli preko Dena Goslinga u 29. i Nejtana Akea u 57. minutu.

Konačan rezultat postavio je Kalum Vilson u prvom minutu nadoknade vremena.