Izvor: Alo.rs
21.09.2020 u 08:34
0

OTVARANJE BUNDES LIGE OBELEŽILA PRAVA GOLEADA: Lajpcig siguran, BEZ GOLOVA U VOLFSBURGU

Branialc titule, minhenski Bajern, otvorio je sezonu na spektakularan način, savladavši Šalke u Minhenu sa 8:0.

Fudbaleri Lajpciga savladali su Majnc sa 3:1 u utakmici prvog kola Bundeslige.

Emil Forsberg je realizovao jedanaesterac u 17. minutu, a četiri minuta kasnije Poulsen je postigao gol.

Mateta je u 48. minutu doneo nadu gostima, ali ona nije bila dugog daha, pošto je tri minuta kasnije Hajdara postigao gol i, ispostavilo se, postavio konačan rezultat.

U drugom današnjem meču, Volfsburg i Bajer Leverkuzen su odigrali bez golova – 0:0.