04.06.2017 u 04:07
0

REAL JE PRVAK EVROPE: Madriđani razbili Juventus u finalu Lige šampiona! (VIDEO)

Real Madrid drugi uzastopni put i 12. ukupno ili Juventus treći put, a prvi posle 1996. godine?

Dilema koja će biti razrešena tamo negde oko 23 sata kada Serhio Ramos ili Đanluiđi Bufon budu digli “ušati” pehar namenjen osvajaču Lige šampiona.

U finalu, u Kardifu, na stadionu “Milenijum” sastaju se dva tima koja su najviše pokazala ove sezone, Real i Ronaldo sa jedne igrali su atraktivno, napadački, silovito, dok je Juve do same završnice stigao defanzivnim savršenstvom od igre (samo četiri gola do finala primio je tim Masimiljana Alegrija).

2. POLUVREME

KRAJ UTAKMICE! Odlično su odigrali fudbaleri Reala ovaj meč i zasluženo došli do 12. titule prvaka Evrope.

89. MINUT – GOOOOOL – Sajajan prodor Marsela po levoj strani, a onda je Asesnsio iskoristio njegov odličan centaršut i sproveo loptu iza leđa Bufonu

84. MINUT – CRVENI KARTON! Kvadrado je ušao u igru u 66. minutu, a već u 84 zaradio drugi žuti karton zbog udaranja Ramosa

82. MINUT – ŠANSA ZA JUVENTUS! Odličan udarac glavom Aleksa Sandra nakon prekida, ali je lopta otišla pored gola

77. MINUT– Prva izmena Zidana, Benzemu je zamenio Geret Bejl, kome su ovo prvi minuti na terenu posle više od mesec dana

75. MINUT – Real melje protivnika, Madriđani su imali još jednu šansu, Benzema je izblokiran a onda je Marselo šutirao visoko preko gola

73. MINUT – Pokušava Alegri da prodrma ekipu i povrati je iz nokdauna, pa je u igru uveo Kvadrada i Markizija umesto Barzaljija i Pjanića

63. MINUT – GOOOOOOL – Ronaldo pogađa drugi put večeras, sjajan centaršut Luke Modrića u peterac, zaspala je odbrana Juventusa, a Portugalac takve greške sto-postotno rešava. Ronaldo je ovim golom postao najbolji strelac LŠ ove sezone

61. MINUT – GOOOOOOL – BOMBA KAZEMIRA – Snažno je šutirao igrač Reala sa 25 metara, lopta je pogodila Kediru i završila iza leđa Bufonu

60. MINUT – Ral preti Juventusu, krenuli su Madriđani mnogo ofanzivniji u drugom poluvremu, dok igrači Juventusu čekaju neku grešku kako bi zapretili iz kontre

58. MINUT – ŠANSA ZA REAL – Sjajan centaršut Marsela prema Kristijanu Ronaldu, ali je Portugalac za malo ostao kratak

55. MINUT – Lepa akcija fudbalera Reala i dobar udarac Modrića, ali je Bufon bio siguran

53. MINUT – Kros je nagazio Kediru i zbog toga dobio žuti karton

46 – MINUT – Počelo je drugo poluvreme

1. POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA U KARFIDU! POVEO JE REAL NAKON ODLIČNOG KONTRANAPADA I MIRNE REALIZACIJE KRISTIJANA RONALDA, ALI SE JUVENTUS VRATIO NAKON SJAJNE TIMSKE AKCIJE, I FENOMENALNOG POGODKA MANDŽUKIĆA!

45 – MINUT – Pokušao je Kazemiro iz velike daljine ali nije bilo opasnosti za Bufona jer je udarac otišao pored gola

42. MINUT – Igra se sada preselila na sredinu terena, obe ekipe se muče da dođu do šanse

31. MINUT – Žuti karzon za Serhija Ramosa, iznervirao se kapiten Reala

27 – MINUT – GOOOOOOL – Nestvaran udarac i pogodak Mandžukića, zahvatio je sjajno loptu okrenut leđima i u padu i fenomenalnim udarcem uspeo da lobuje Navasa

20 – MINUT – GOOOOOOOL – Prva šansa na utakmici za Real i Ronaldo je odmah spakovao loptu u mrežu nakon brzog kontranapada i sjajne razmene pasova sa Karvahalom

19. MINUT – Odbranio je Kejlor Navas odlično udarac Miralema Pjanića, ali je do sada već dva puta pokazao nesigurnost

6. MINUT – ŠANSA ZA JUVENTUS! Sjajan udarac Miralema Pjanića sa 25 metara, ali se istakao i Kejlor Navas fenomenalnom intervencijom

5. MINUT – Krenule su obe ekipe oprezno, niko se ne otvara previše, ali je Juventus za sada opasniji u ovakvoj postavci na terenu

1. MINUT – Počela je utakmica u Kardifu.