Izvor: HappyBSC
17.10.2020 u 23:04
0

Partizan slavio u Železniku i upisao drugu pobedu u ABA ligi!

Košarkaši Partizana savladali su u Železniku ekipu FMP-a sa 103:90 u meču 3. kola regionalne ABA lige.

OVO MORATE ZNATI

ŠOK PREOKRET! Mediji javili da je preminuo, ali prema novim saznanjima ŠARAC JE ŽIV!

UŽAS NA ZVEZDARI: Pronađeno telo muškarca!

Vučić čuvarima srpske bezbednosti poručio: Imamo samo jednu otadžbinu, Srbiju i da uvek budete na njenom braniku

„Računajte na prijateljsku Srbiju“: Vučić uputio reči podrške francuskom narodu

KORONA PRESEK: Srbija u CRVENOJ zoni, POZITIVNO 227

Partizan je jako loše počeo sezonu i u ABA ligi su već zabeležili dva poraza – od Borca iz Čačka i od podgoričke Budućnosti.

KRAJ

40. MINUT- NENADIĆ POENI

Pogađa Nenadić i svoju četvrtu trojku na utakmici, 26 njegovih poena, 90:103

38.MINUT – SERIJA GREŠAKA

Partizan iz napada u napad gubi lopte, vraća FMP u život, a maločas je Filip Čović promašio trojku u tranziciji posle ukradene lopte. Sada je iz driblinga pogodio dvojku i smanjio na 87:94

35. MINUT TROJKA

Iskoristio je Čović nemarnost Rašona Tomasa i pogodio svoju treću trojku, ima 11 poena. Sada Marko Pecarski posle sjajne akcije ima „brutalno“ zakucavanje uz faul Pejdža za 78:92

20′ Poslednji minut prvog poluvremena

Dangubić je iznudio faul Lešića, promašio oba slobodna bacanja i FMP je imao šansu da dodatno smanji prednost, ali je Čović krenuo na Dangubića pa promašio zicer uz kontakt, da bi Kodi Miler Mekintajer usporio napad, pa promašio polu distancu i onda Čović gubi loptu, a Mekintajer promašuje polaganje.

20. minut – 44:48 – Čović novim poenima smanjio zaostatak za kraj prvog poluvremena.

19. minut – 42:48 – Posle trojke Čovića, na drugoj strani istom merom vraća Pejdž. Igra se otvoreno na obe strane.

19. minut – 39:43 – Trojka Ulubaja koji je nerešiva enigma za crno-bele.

18. miunt – 36:42 – Posle novih poena Nenadića, na drugoj strani istom merom vraća Gordić.

16. minut – 34:39 – Nenadić drugom trojkom na meču smanjuje zaostatak svoje ekipe.

15. minut – 30:37 – Nova trojka Veličkovića, njegov 8 poen na meču. Raste prednost crno-belih.

14. minut – 30:34 – Jaramaz prvim poenima na meču uvećava prednost svoje ekipe.

13. minut – 30:32 – Mika sa penala čuva prednost crno-belih. Igra se dosta tvrdo u drugom kvartalu uz dosta faulova. Većina poena pala je sa slobodnih bacanja.

11. minut – 26:28 – Partizan je konsolidovao svoje redove, Janković doneo prednost crno-belima.

PRVA ČETVRTINA:

10. minut – 23:21 – Rašon Tomas prvim poenima smanjuje zaostatak crno-belih.

9. minut – 22:18 – Trojka Čovića, Ulubaj neuzaistavljiv, domaći čuvaju teško stečenu prednost.

8. minut – 17:12 – Serija domaćih od 8:0 za potpuni preokret u Železniku. Tajm-aut Šćepanović.

8. minut – 11:12 – Sjajnom igrom Ulubaja domaći se vraćaju u meč i nadoknađuju zaostatak!

6. minut – 4:10 – Novi poeni Veličkovića, mini serija kapitena crno-belih.

4. minut – 4:8 – Trojka Veličkovića, njegov prvi koš na meču.

2. minut – 2:3 – Prvi koš za Partizan pogađa Mekintajer, crno-beli preuzimaju prednost.