09.03.2024 u 19:03
1

Drugo poluvreme:

90 +7 – Prava opsada gola Partizana, Zvezda napada svim silama.

90 +2 – minut – Nova gužva nakon kornera Hvanga, ponovo su se crno-beli nekako izvukli.

90. minut – Meč je produžen za 8. minuta.

89. minut – Neverovatno šta promašuje Zvezda, opet Bukari i sjajni Jovanović.

85. minut – Nova velika šansa, pravi karambol u šesnaestercu, prečka spašava Partizan.

81.minut – Neverovatno je šta promašuje Zvezda. Điga šutira glavom posle kornera sjajno je reagovao Jovanović, a onda Điga sa tri metra šutira preko gola.

78. minut – Nova velika prilika za Zvezdu. Centrirao je Rodić, a Olajinka glavom pogodio prečku!

76. minut – Umesto Ivanića u igri je Katai!

74. minut – Severina dobio drugi žuti karton u roku od pet minuta, automatski crveni karton! Partizan ostaje sa igračem manje!

172. večiti derbi, Partizan, Crvena zvezda, grobari

71. minut – Hvang je oborio Kalulua u kontri i dobio žuti karton.

69. minut – Severina dobija žuti karton zbog prekršaja nad Olajinkom.

67. minut – GOL! 2:2! Šerif! Hvang je izveo korner, Šerif skočio i glavom sa pet metara matirao nemoćnog Jovanovića.

63. minut – Dvostruka izmena u Partizanu. Umesto Natha i Saldanja u igri su Baždar i Severina.

61. minut- Pokušao je Olajinka glavom nakon centaršuta Bukarija, brani Jovanović.

56. minut – Milojević reagovao dvostrukom izmenom. Umesto Kange i Stamenića u igri su mladi Mimović i Olajinka.

54. minut – Velika šansa za Zvezdu, centrirao je Mijailović, pogrešio je Jovanović, Bukari šutirao u praznu mrežu, a loptu sa gol linije izbacio Kovačević.

52. minut – Duljaj pravi prvu izmenu, umesto Zahida u igri je Kastiljo.

50. minut – GOL! 1:2! Kalulu! Sjajna kontra Partizana, Gohu je pokrenuo akciju, dodao Zahidu, ovaj izbacio Kalulua koji matira nemoćnog Glazera

47. minut – Sjajna prilika za Partizan. Goh je uposlio Natha, koji šutira ali Spajić u poslednji čas sjajnom intervencijom sprečava verovatni pogodak.

46. minut – Utakmica je nastavljena.

45. minut – GOL! 1:1! Saldanja! Nakon nesporazuma u odbrani Zvezde, lopta dolazi do Saldanje koji rutinski plasira lošptu u mrežu.

44. minut – GOL! 1:0! Spajić! Zvezda je nakon silnih promašaja konačno postigla gol. Nakon kornera i gužve , Spajić se najbolje snašao i zakucao loptu u mrežu Jovanovića.

43. minut – Nova šansa Bukari sam ispred Jovanovića šutira pravo u njega.

42. minut – Zvezda je uspela da pogodi mrežu, Šerif je pogodio mrežu glavom, ali je bio u ofsajdu.

37. minut – Nova gužva pred golom Partizana, Ivanić je prošao lopta zakačila Zahida i pogodila stativu.

36. minut – Glazer boksuje loptu nakon kornera Natha.

33. minut – Zvezda opasna po levom boku, gde dominiraju Ivanić, Hvang i Rodić.

30. minut  Ne može Dragović da nastavi. U igri je Naser Điga.

26. minut – Veliki problem za Zvezdu, povredio se kapiten Dragović. Izgleda mu je iskočilo rame. Deluje izuzetno bolno.

– Kanga je izveo korner, a Grobari su ga sa južne tribine gađali topovskim udarima.

22. minutu- Kalulu je dobio žuti karton zbog prekršaja nad Hvangom. Šutirao je Kanga lopta odlazi u korner.

20. minut – Nova opasna situacija pred golom Partizana, Ivanić je centrirao, stvorila se gužva, ali bez prave prilike.

16.minut – Nova neverovatna šansa za Zvezdu. Ponovo je Hvang prošao i centrirao, a Bukari sa dva metra umesto u mrežu loptu šalje pored stative.

14. minut – Prva šansa za Partizan. Natho je izveo prekid, Marković je šutirao glavom, a Glazer sjajno odbranio.

12. minut – Zvezda napada od starta, pokušali su posle kornera, crno-beli su otklonili opasnost.

8. minut – Šerif ponovo nakon kontre promašuje, Jovanović brani njegov šut.

7. minut – Neverovatna šansa za Zvezdu. Hvang je prošao po levoj strani, zavrnuo na peterac. Stamenić je neometan šutirao pored leve stative

4. minut – Opasna kontra zvezde, Šerif je izbio sam ispred Jovanovića, koji je zaustavio njegov šut. Ispostavilo se da je u pitanju ofsajd.

– Prekid već na startu. Grobari napravili dimnu zavesu uz topovske udare sa južne strane.

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Partizan u 172. večitom derbiju u okviru 24. kola Superlige Srbije, a meč počinje u 17 časova.