Izvor: KURIR.RS
10.08.2023 u 20:07
1

POTOP CRNO-BELIH U AZERBEJDŽANU: Partizan poražen od Sabaha sa 2:0

Fudbaleri Partizana poraženi su u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija od Sabaha u Bakuu sa 2:0 (0:0).

Klub iz Azerbejdažana, koji je osnovan 2017. godine, pobedio je golovima Letića u 70. i Isaijeva u 74. minutu.

Revanš je za sedam dana u Beogradu, ali sudeći po viđenom crno-bele očekuje težak posao.

BOMBA: Saigrač Nikole Jokića novo pojačanje Partizana

Partizan je za 90 minuta stvorio tek dve poluprilike, dok je domaćin propustio sijaset stopostotnih šansi. Sabah je promašio čak i penal.

Najzaslužniji što crno-beli nisu primili i više golova je golman Aleksandar Jovanović, koji je odbranio penal i još 3-4 stopostotne šanse skinuo domaćin fudbalerima.

1 thought on “POTOP CRNO-BELIH U AZERBEJDŽANU: Partizan poražen od Sabaha sa 2:0”

1. Срамота, толикп куповине играча а ини изгубише од новоформираног клуба. Па зар није срамота за наш фудбал и за навијаче Партизана