16.11.2016 u 06:15
0

Ne odriče se trona: Đoković preko Raonića lagano do polufinala u Londonu!

Srpski teniser Novak Ðoković pobedio je večeras Kanađanina Miloša Raonića 7:6 (8:6), 7:6 (7:5) i obezbedio plasman u polufinale Završnog turnira u Londonu.

Ðoković je još jednom pokazao da mu prijaju dueli sa trenutno četvrtim igračem sveta jer je osmi put slavio iz isto toliko duela sa Raonićem.

Ðoković i Raonić odigrali su neizvestan meč, ali je doskorašnji svetski broj jedan odigrao najbolje u najvažnijim trenucima.

U prvom setu taj-brejka Ðoković je uspeo da nadoknadi 1:3, dok je u drugom setu spasao set loptu protivnika i slavio posle dva sata i 16 minuta.

Srbin je zabeležio drugu pobedu u Londonu, a u poslednjem kolu protiv Francuza Gaela Monfisa ima priliku da potvrdi prvo mesto "Ivan Lendl" grupe.