
NEZAPAMĆENA NESREĆA kod Mionice: Prevrnuo se sanitet sa pacijentima, IMA MRTVIH!
Sanitet mioničkog Doma zdravlja, koje je u valjevsku bolnicu prevozilo pacijente iz mioničkog kraja na dijalizu, prevrnuo se na regionalnom putu Divci- Mionica.
U ovoj saobraćajnoj nesreći preminula je jedna žena, a dva pacijenta su lakše povređena. Ženi su najpre konstatovane lake telesne povrede, da bi ubrzo izgubila borbu za život u valjevskoj bolnici.
Naložena je obukcija njenog tela, kako bi se utvrdio uzrok smrti, a kako saznajemo radi se o S.Ž. (79).
Za sada nije poznato kako je vozač mioničkog Doma zdravlja izgubio kontrolu nad vozilo i prevrnuo se sa pacijentima koje je prevozio.
Telegraf
Foto:Arhiva
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

„MATORI, MOJE VREME TEK DOLAZI“: Znate li ko je ovako odbrusio Arkanu?

JEZIVO! DEČAK SILOVAO STRINU: Naskakao i na ovce?!

„NE ZNAMO BOMBAŠE“: Saslušana Kosmajčeva deca

TUKAO GA BOKSERSKIM RUKAVICAMA SA ŠILJCIMA: Jezivo svedočenje na suđenju

„ON TREBA DA NESTANE“: Kavčani planirali likvidaciju ovog političara
