16.03.2018 u 00:03
0

ATLETIKO „PETARDOM“ OVERIO ČETVRTFINALE! Madriđanima prijala hladna Moskva! (VIDEO)

Atletiko Madrid je ubedljivom pobedom nad Lokomotivom u Moskvi od 5:1 potvrdio plasman u četvrtfinale Lige Evrope.

Rusi su se samo držali tokom prvih 45 minuta igre. Korea je doneo Madriđanima prednost u 16. minutu, a samo četiri minuta kasnije rezultat je golčinom poravnao Ribus.

Međutim, "jorgandžije" su tokom drugogo poluvremena dotukle domaćine. Prvo je Saul Nigez samo dva minuta nakon povratka na teren vratio prednost Atletiku, a potom je za Fernando Tores sa dva gola za pet minuta, jedan je bio sa bele tačke, povećao vođstvo na nedostižnih 4:1.

Tačku je u 85. minutu utakmice stavio fenomenalnim pogotkom Grizman, nakon što ga ja uposlio Korea, kome je ovo bila druga asistencija na meču – 5:1.