Izvor: Kurir.rs
26.10.2020 u 19:00
0

FUDBALSKA BOMBA PANTELIĆA ZA GROZNICU PARNOG VALJKA: PORAZ CRNO- BELIH! Radnički – Partizan (1:0)

Derbi meč 12.kola fudbalske Super lige Srbije igra se na stadionu ’’Čair’’ gde domaći Radnički iz Niša dočekuje ekipu Partizana.

Drugo poluvreme

90+7. minut – Kraj utakmice

90. minut – Počela je nadoknada vremena

89. minut – Holender je šutirao iz slobodnog udarca, ali lopta od živog zida odlazi u korner

84. minut – Partizan pritiska, ali nema prilika

78. minut – GOOOOOOOOOL 1:0, Pantelić! Aksentijević je prošao po desnoj strani, ubacio u kazneni prostor, a na odbijenu loptu natrčao je Pantelić i pogodio mrežu sa ivice kaznenog prostora

75. minut – Velika prilika za Partizan i loša reakcija Obradovića u završnici

68. minut – Postigao je Partizan gol, ali je pre toga sviran faul

62. minut – Lazar Pavlović menja Bajbeka

60. minut – Opasan pokušaj Holendera, ali lopta je zakačila nekog i završila u korneru

56. minut – Odličan udarac Ivana Obradovića desnom nogom i odbrana Ristića

48. minut – Velika prilika! Miljković je centrirao, a bajbek u naletu nije uspeo da pogodio okvir gola Nišlija

46. minut – Utakmica je nastavljena, Stanojević je izvršio izmenu i umesto Stevanovića na terenu je Holender

45+1. minut – Kraj prvog poluvremena

33. minut – Šutirao je Gavrić sa distance, ali prilično neprecizno

31. minut – Lutovac je najagilniji igrač Partizana danas. Probio je po desnoj strani, šutirao, ali je Ristić odbranio

27. minut – Lutovac je zavrnuo loptu na peterac, Bajbek nije uspeo da je šutne, ona je došla do Asana koji je izblikiran, a potom je šut Stevanovića bio loš

26. minut – Brz napad Nišlija, ali i dobra intervencija odbrane crno-belih

Prvo poluvreme

22. minut – Lutovac je centrirao do Filipa Stevanovića, koji je pokušao iz prve, samo do Borivoja Ristića, da bi posle odbitka pokušao i Asano, ali bez uspeha

15. minut – Za sada nema uzbuđenja pred golovima nijedne od ekipa

8. minut – Radnički pokušava da drži loptu u nogama, a Partizan je prvi put pripretio preko Lutovca

1. minut – Utakmica je počela

RADNIČKI: Ristić – Aksentijević, Stevanović, Marković, Ćirković – Kovačević, Pantelić – Đuričković, Živković, Gavrić – Đuranović. Trener: Milan Đuričić.

PARTIZAN: Stojković – Miljković, S. Marković, Banjak, Obradović – Zdjelar, Natho, F. Stevanović, Asano – Lutovac, Bajbek. Trener: Aleksandar Stanojević

Šef stručnog štaba crno-belih Aleksandar Stanojević ističe da je Radnički jedna od najkvalitetnijih ekipa u ligi i da očekuje tešku utakmicu:

’’Spremamo se za teško gostovanje, veliki ispit za nas da vidimo gde smo, šta smo. Ekipa izgleda dobro, zadovoljan sam. Protiv Bačke smo poslednju utakmicu odigrali bolje nego onu prvenstvenu. Ekipa Radničkog ima dosta širok krug igrača, dobar izbor, sa dosta iskusnih igrača. Uz nas, Crvenu zvezdu i Vojvodinu imaju sigurno najbolju ekipu. Čeka nas teška utakmica na Čairu. Povrede igrača su normalna stvar u fudbalu, naročito kod igrača koji nisu konstantno igrali. Polako se spremamo da probamo da napravimo rezultat i igru. Teško je u ovom trenutku, ali malo strpljenja i biće to dobro. Ne tražim opravdanje, samo tražim strpljenje. Nikada nisam niti pričao niti kukao nešto, sve je to sastavni deo fudbala. Jedino što tražim je strpljenje, koje je bitno, a mi smo strpljivi i igrači su, verujemo da će to biti bolje. Nadam se pobedi, idemo na pobedu. Mi smo Partizan, na taj način se ponašamo, to nam je želja.’’

Derbi susret 12.kola Linglong Tire Super lige Srbije između Radničkog i Partizana igra se u ponedeljak 26.oktobra 2020.godine, sa početkom u 17 časova.