Izvor: HappyBSC
18.10.2020 u 19:04
0

PARTIZAN-ZVEZDA (1:1) Utakmicu obeležili sukobi i kartoni! (VIDEO)

Fudbaleri Parrtizana i Zvezde odigrali su nerešeno 1:1 u 163. večitom derbiju koji se igrao na stadionu u Humskoj.

OVO MORATE ZNATI

(UŽIVO) PARTIZAN-ZVEZDA: Povrede već obeležile igru i žuti kartoni!

KORONA PRESEK: Registrovano još 214 slučajeva, PREMINULE dve osobe

DRAMA NA BRANKOVOM MOSTU: Muškarac (45) hteo da izvrši SAMOUBISTVO!

EKSPLOZIJA U BEOGRADU: Gori restoran na Vračaru!

KRAJ

Partizan – Crvena zvezda 1:1!

93. minut – CRVENI KARTON

Crveni karton za Sanoga.

88.MINUT IZMENA

Vitas menja Svetozara Markovića, a Obradović Jojića.

84. MINUT – IZMENA I 11. ŽUTI KARTON

Falćinelija menja Vukanović.

Žuti karton za Gajića sada zbog prigovora. 11 žuti karton na meču.

80. minut – ponovo žuti kartoni

Žuti karton za Pavkova.

Žuti karton za Degeneka zbog povlačenja Asana.

75. minut – GOOOOOOL!

Zvezda je izjednačila sa bele tačke preko Aleksandra Kataia.

60. minut – NOVI ŽUTI KARTON

Novi žuti karton za Zvezdu. Gobeljić je uklizao Markoviću i  javno je opomenut.

Žuti karton za Lazara Markovića zbog faula nad Degenekom.

59. minut- ŠUT!

Proigrao je Ben Kataija, ali je ofanzivac crveno-belih iz voleja šutirao visoko preko gola.

52. minut – STATIVA!

Gobeljić je bio u odličnoj šansi, ali je pogodio samo okvir gola.

DRUGO POLUVREME

46. minut – Utakmica je nastavljena, a prvu izmenu je napravio Dejan Stanković. Srđan Spiridonović je zamenio Željka Gavrića.

PRVO POLUVREME

Poluvreme – Partizan vodi minimalnim rezultatom golom Filipa Stevanovića. Osim toga, crno-beli su imali još jednu ogormnu šansu i jednu malo slabiju, dok je Zvezda imala jednu veliku priliku za izjednačenje i nekoliko korektnih. Takođe, vredno pomena je i da je Suma posle četvrt časa igre napustio teren zbog povrede oka.

50.minut – DOBRA ŠANSA

Falćineli je imao najbolju priliku za crveno-bele. Njegov udarac glavom ide pored desne stative Stojkovića.

45.minut – još četiri minuta igre

Igraće se još 4 minuta.

41. minut – dobra šansa

Lazar Marković je imao odličnu šansu! Fantastično je Natho izbacio Markovića, imao je ofanzivac 1 na 1 sa Borjanom, ali mladi Eraković ga je sustigao i izbio loptu u korner.

40.minut povrede i propao pokušaj

Lazar Marković ostao na travi i žali se na povredu.

Traljav pokušaj Jojića sa ivice šesnaesterca završava pored gola Borjana.

31. minut – ŽUTI KARTON

Žuti karton za Sekua Sanoga posle faula nad Lazarom Markovićem

Žuti karton dobija i Katai. On je treći igrač Crvene zvezde sa javnom opomenom, dok sa druge strane crno-beli i dalje nemaju kartone.

22. minut – PRVI ŽUTI KARTON

Prvi žuti karton na meču dobio je Falćineli zbog udarca laktom Natha u skoku.

17. minut – INICIJATIVA CRVENO BELIH

Zvezda je preuzeLa inicijativu. Probio je po levoj strani Katai, ubaci u srce šesnaesterca loptu, ali u poslednji čas reagovao je Marković i izbacio loptu.

15. minut – ZAMENA

Iz igre izlazi Sejduba Suma, na teren ulazi Lazar Marković.

12. minut – POVREDA

Suma je morao da izađe iz igre zbog povrede oka koju je zaradio u duelu sa Sanogom.

5. MINUT – GOL!

Najmlađi Stevanović donosi prednost Partizanu!

1. minut – Utakmica je počela.

SASTAVI:

PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković, Miljković, Marković, Banjak, Urošević- Zdjelar, Natho – F.Stevanović, Suma, Jojić – Asano. Trener: Aleksandar Stanojević.

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Borjan – Gobeljić, Degenek, Eraković, Rodić – Sanogo, Gavrić, Nikolić, Ben, Katai – Falčineli. Trener: Dejan Stanković.