25.03.2019 u 21:48
0

UŽIVO HAPPYTV.RS : Portugal – Srbija 1:1! IZJEDNAČENJE! Danilo uzvratio udarac, gol za Portugal!

Reprezentacija Srbije startuje u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. gostovanjem Portugalu na lisabonskom “La Lužu”.

42. minut – 1:1 – DANILO! Spektakularan gol! Pucao je sa 20 metara, lopta se od prečke odbila u mrežu.

41. minut – Portugalci imaju veći posed lopte, u procentima 57-43.

35. minut – Posle greške Mitrovića na sredini terena, lopte se dokopao Vilijam Karvaljo i šutirao preko gola.

35. minut – Portugalci traže penal posle pada Bernarda Silve, ali uzalud, Ljajić je startovao na loptu, što je sudija video i Šimon Marčinjak.

34. minut – Još jedna sjajna lopta Tadića, ali je Mladenović bio malo sporiji od Ruija Patrisija.

31. minut – ŠOK NA LA LUŽU! RONALDO JE NAPUSTIO IGRU! Kristijano se povredio, zamenio ga je Pici.

29. minut – Ronaldo se požalio na povredu, ukazuje mu se pomoć pored terena.

23. minut – Ponovo velika gužva pred srpskim golom, ali opet Dmitrović siguran.

23. minut – Tadić je izbacio Radonjića, ali je golman Rui Patrisio bio zamalo brži.

22. minut – Ponovo Ronaldo pravi pometnju pred našim golom. Primio je loptu pored Milenkovića, ali nije uspeo da proigra saigrače.

21. minut – Gaćinović zbog povrede ne može da nastavi meč, zamenio ga je Radonjić.

18. minut – Dobra akcija "orlova", Lazović je probio po desnom krilu i poslao loptu pred gol, ali nije bilo nikog od naših igrača.

15. minut – JOŠ JEDNA VELIKA ŠANSA ZA PORTUGAL! Rafa Silva je bio sam na sedam, osam metara, ali je njegov šut odbranio Dmitrović.

12. minut – Portugalci su sve ofanzivniji, Ronaldo pokušava iz svih pozicija.

9. minut – Šut Ronalda sa skoro 30 metara, sjajna intervencija Dmitrovića.

7. minut – 0:1 – GOOOLLL – TADIĆ IZ PENALA!

6. minut – PENAL ZA SRBIJU! Tadić je prebacio odbranu Portugala, Gaćinović je izašao sam pred Ruija Patrisija, koji se zakucao u njega, pa je Šimon Marčinjak pokazao na belu tačku.

4. minut – VELIKA ŠANSA ZA PORTUGAL! Rukavina je nespretno intervenisao, lopta je došla u peterac, smušeni su bili i Milenković i Spajić, a Vilijam Karvaljo je šutirao zamalo pored gola.

1. minut – Utakmica je počela.

20:43 – Tribine nisu ispunjene… Ima oko 45.000 gledalaca