Izvor: Happy BSC Portal
25.11.2023 u 20:23
0

TSC RESTARTOVAO LIDERA TABELE: Partizan doživeo debakl, gosti izrešetali mrežu Jovanovića

Crno-beli iza sebe imaju seriju od 13 pobeda u Superligi.

Fudbaleri Partizana izgubili su od TSC sa 0:4 u okviru 16. kola Superlige Srbije.

Još jednom se Partizan spotakao o vicešampiona Srbije – TSC im je ovog puta zadao žestok udarac koji će dugo pamtiti. Gosti su prekinuli trijumfalnu seriju „parnog valjka“ i prizemili ih na bolan način.

Izabranici Žarka Lazetića munjevito su krenuli ka golu domaćina od prvog sekunda utakmice, viđene su dve odlične šanse, a onda u trećem minutu i gol. Posle prekida Aleksandar Ćirković je izveo korner, a lopta je završila pravo u rašlje!

Samo osam minuta kasnije usledio je novi prekid i – novi gol! Ovog puta loptu u mrežu je smestio Stojić.

Nastavili su gosti da pritiskaju lidera tabele, ali ni on nije bio bez šansi, međutim – mreža Ilića je mirovala, iako je on imao pune ruke posla. A onda, u 33. minutu usledio je novi korner za TSC, odbrana crno-belih je katastrofalno odreagovala, a Radin se upisao u strelce.

Na odmor su crno-beli ispaćeni zvižducima Grobara, ali su dočekani podrškom – ipak fudbaleri nisu uspeli da ih obraduju. U 50. minutu Jovanović je primio i četvrti gol na meču – precizan je bio Milovanović.

Fudbaleri Partizana i TSC igraju derbi 16. kola Superlige.

NOVI MITROGOL: Srpski napadač proslavio svojim tradicionalnim pozdravom (VIDEO)

Još se prepričava njihov prvi duel iz jula meseca koji je u Topoli završen sa 3:3. To je ujedno bio jedini meč u kojem su crno-beli ostali uskraćeni za tri boda.

PARTIZAN – TSC 0:5

TOK MEČA

2. POLUVREME

88. minut – GOL!

85. minut – Partizan je primio i peti gol, ali je Pantović bio u ofsajdu!

81. minut – Grobari sve glasniji, a Partizan i dalje traži svoju priliku…

74. minut – KAKVA PRILIKA ZA PARTIZAN! Nikolić je na samo par metara od gola šutirao, činilo se da je gol, ali lopta nije prešla liniju – Ilić se na nju bacio u poslednjoj sekundi

73. minut – Bližimo se završnici meča u Humskoj, a domaćin i dalje nije pronašao rešenje kako da ugrozi gol TSC

62. minut – Natho je izveo udarac iz ugla, stvorila se gužva red golom Ilića, Kalulu levom nogom gađa, ali daleko iznad gola

59. MINUT – TSC propušta da nanese pravu katastrofu crno-belima. Ćirković je želeo da asistira Milovanoviću kada je možda mogao i sam da završi svoju akciju koju je započeo dobijenim duelom protiv Ilića!

56. minut – Ćirković se namešta, Partizan je opet u problemu ali srećom po njega , lopta je završila daleko od gola. Kontra TSC završila se pokušajem Ćirkovića da pogodi sa desne strane suprotni ugao. Bio je neprecizan.

50. minut – GOL! Milovanović postiže pogodak

1. POLUVREME

45+1. minut – Kraj prvog poluvremena!

45. minut – Minut nadoknade u Humskoj

33. minut – GOL! Milan Radin pogađa mrežu domaćeg tima

28. minut – Sada je Kanute uputio snažan šut, ali i on je izblokiran

26. minut – Loša reakcija defanzivaca TSC, Natho pokušava sa 30 metara, dobar šut, ali je izblokiran

21. minut – Belić je šutirao sa preko 20 metara, pravo ka golu TSC, ali lopta završava malo iznad prečke

19. minut – Prilika za Partizan – sjajan centaršut, ali posle gužve pred golom gostiju lopta završava van terena

17. minut – Petrović i Kalulu su bili u duelu, došlo je i do „varnica“ između njih dvojice, a veći sukob sprečio je sudija Ilić koji je prvi pritrčao da ih razdvoji

11. minut – GOL! TSC vodi 2:0 – Stojić je posle prekida smestio loptu u mrežu

3. minut – GOL! Ćirković pravo iz kornera za vođstvo gostiju! Prelep gol!

2. minut – JOŠ JEDNA ŠANSA ZA TSC! Na samom isteku drugog minuta šutirao je Milovanović, ali je njegov udarac izblokiran

2. minut – ŠANSA ZA TSC! Ovo je bilo jako blizu, domaćin je imao mnogo sreće

18.30 – Sudija Pavle Ilić označio je početak meča!