27.07.2023 u 21:08
0

VOJVODINA SVOJIM GREŠKAMA PALA NA KIPRU: APOEL stekao prednost pred revanš, odluka pada u Novom Sadu!

Fudbaleri Vojvodine poraženi su od APOEL-a na Kipru u prvoj utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija rezultatom 2:1

Utakmica je odigrana u pravim tropskim uslovima, što je mnogo više odgovaralo domaćinu. APOEL je poveo golom Kvilitije u 33. minutu i sa rezultatom 1:0 se otišlo na odmor.

Vojvodina je izjednačila preko Zukića u 56. minutu. APOEL je ponovo poveo u 65. minutu preko Dvalija. Vojvodina je imala par prilika da izjednači do kraja meča ali promene rezultata nije bio.

LIGA EVROPE, LIGA KONFERENCIJA: Nica rutinira Šerif, Sporting vrši pritisak, drama na Anoeti

Revanš meč na programu je u Novom Sadu 3.avgusta, odnosno sledećeg četvrtka.