Izvor: Tanjug.rs
22.02.2023 u 18:13
0

Strelac Milutin Stefanović osvojio 15. mesto na Svetskom kupu u Kairu

Stefanoviću je finale izmaklo samo za dva kruga. Milenko Sebić je osvojio 30. mesto, dok je Lazar Kovačević bio 49.

Srpski strelac Milutin Stefanović osvojio je 15. mesto na Svetskom kupu u Kairu u takmičenju malokalibarskom puškom iz trostava pogodivši 584 kruga, saopšteno je danas iz SSS.

Srpskim reprezentativcima je Svetski kup u Kairu bilo prvo takmičenje malokalibarskim oružjem u 2023. godini.

Prvo mesto osvojio je Indijac Aišvari Pratap Sing Tomar (Indija), dok je drugo mesto pripalo Austrijancu Aleksanderu Šmirlu. Treći je bio još jedan Austrijanac Andreas Tum.