Izvor: Tanjug.rs
27.04.2023 u 16:12
0

MIOMIR KECMANOVIĆ u drugom kolu mastersa u Madridu ide na Kristijana Garina!

Čileanski teniser Kristijan Garin plasirao se danas u drugo kolo mastersa u Madridu, pošto je savladao Švajcarca Marka-Andrea Hislera 7:6 (7:5), 6:2.

Meč je trajao sat i 28 minuta. Hisler je poveo 3:1 na startu prvog seta, ali je Garin uspeo da izjednači na 3:3. Igralo se potom gem za gem, a Garin je dobio prvi set u taj-brejku rezultatom 7:5. Čileanac je briljirao u drugom setu, koji je dobio rezultatom 6:2.

Garin će u drugom kolu igrati protiv Srbina Miomira Kecmanovića, koji je bio slobodan u prvom kolu. Kecmanović je 33. igrač sveta, dok je Garin 73. na ATP listi.

MEDVEDEV OBJASNIO GRKU: Đoković je s razlogom najveći ikada!