UŽIVO CRVENA ZVEZDA – TSC Ludnica u Bačkoj Topoli – dva gola za dva minuta!

Fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv TSC meč 23. kola Superlige Srbije.

TSC – CRVENA ZVEZDA 0:0

TOK MEČA

2. POLUVREME

78. minut – Žuti karton za Đakovca!

74. minut – IZMENA KOD TSC: Pantović je van terena, u igri je Stanić.

70. minut – TROSTRUKA IZMENA KOD TSC! Jovanović izlazi, a umesto njega ulazi Rakonjac, Vulić je takođe van, umesto njega u igri je Radin, dok Petrovića menja Vlalukin.

69. minut – KAKVA ODBRANA GLAZERA! Domaćin sve opasniji…

63. minut – GOL! Bukari vraća prednost gostima!

61. minut – GOL! Izjednačenje u Bačkoj Topoli! Pantović glavom zatresao mrežu Glazera!

60. minut – BRANI GLAZER! Jovanović je iz nezgodne situacije uputio šut ka golu gostiju, ali samo do čuvara mreže.

55. minut – VELIKA ŠANSA ZA ZVEZDU! Bukari je lukavo izbegao ofsajd, šutirao sa desne strane snažno, ali samo u spoljni deo mreže.

50. minut – Gužva pred golom TSC! Tri igrača su završila na zemlji, a najgore je prošao golman Ilić kome se ukazuje medicinska pomoć… U borbi za loptu došlo je do sudara Ilića, Endiaja i Đige.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme! I odmah ŠANSA ZA DOMAĆE!

1. POLUVREME

45+3. minut – KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45+2. minut – Opasnost pred golom Glazera se nastavlja. Domaćin vrši veliki pritisak, ali pogotka nema.

45+1. minut – VELIKA PRILIKA ZA TSC! Već viđeno izjednačenje sprečio je – Điga!

45. minut – Novi žuti karton za klupu TSC! Igraće se još tri minuta.

43. minut – IZMENA KOD ZVEZDE: Umesto Lučića na terenu je Stamenić.

40. minut – Posle Dragovića i Lučić se povredio!

36. minut – GOL! Kanga je precizan sa „bele tačke“!

34. minut – Žuti karton za Vuluća posle gledanja VAR jer je igrao rukom! BIĆE PENAL ZA ZVEZDU!

33. minut – Žarko Lazetić dobija žuti karton zbog prigovora!

32. minut – GLEDAĆE SE VAR! Sumnjiva situacija pred golom TSC, gosti su tražili penal!

28. minut – IZMENA KOD ZVEZDE: Dragović zbog povrede napušta meč, na terenu je Điga.

26. minut – KAKVA ŠANSA ZA ZVEZDU! Mijailović je poslao sjajnu loptu za Endiaja koji se nalazio na samo nekoliko metara od gola domaćina, pokušao je glavom, ali je golman Ilić odbranio taj udarac.

25. minut – Žuti karton za Petrovića zbog povlačenja za dres fudbalera Zvezde.

21. minut – Prva šansa TSC ka golu Glazera, Vulić je šutirao, ali bez veće opasnosti po crveno-bele.

16. minut – Gosti napadaju sa svih pozicija, ali je odbrana TSC-a za sada nepremostiva prepreka.

8. minut – PREČKA! Kanga je bio u sjajnoj prilici, ali je pogodio samo okvir gola.

2. minut – Imala je Zvezda prvu situaciju pred golom – Endiaje je posle prekida zakačio loptu, ali je ona otišla pored gola.

16.00 – Sudija Milan Ilić je označio početak meča!