parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

POTOP NA AUTOKOMANDI Tramvaji više ne voze, putnici napuštaju vozila i idu peške!

Jak pljusak koji je zahvatio pojedine delove prestonice oko 17 časova, doneo je i velike probleme u javnom gradskom prevozu.

Trenutno je na Autokomandi potpuno obustavljen tramvajski saobraćaj, a desetak vozila stoje u koloni, dok su građani primorani da svoj put nastave peške.

Po svemu sudeći je do prekida tramvajskog saobraćaja došlo zbog nagomilane vode na šinama oko kružnog toka na Autokomandi.

Slična situacija je trenutno i u Vojvode Stepe, u pravcu ka centru grada, a probleme imaju čak i pešaci koji moraju da preskaču "bazene" koji su se napravili na pešačkim prelazima.

 

Izvor: Blic.rs
Foto: sbonline.net

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Letnji kamp - Buđenje
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp - Live
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp - Live
14:00 Koreni
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:30 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Glamur Specijal
21:00 Ćirilica 
23:00 Letnji kamp - Izbor vođe
02:30 Posle ručka (R)