14.11.2016 u 17:34
0

Naslednik Mirkovića: Najbolji strelac BiH, skinuo rivalu gaće i izazvao opšti haos na stadionu, pa pogođen kamenom u glavu!

U kvalofikacionom meču između Grčke i BIH bilo je svega i svačega.

Gosti su poveli golom Miralema Pjanića iz slobodnog udarca, tog momenta počeli su nemiri na ‘Karaiskakiju’, ali je to bilo samo zatišje pred buru.

Naime, u 80. minutu Edin Džeko je nadmašio i Zorana Batu Mirkovića koji je svojevremno uhvatio Jarnija za…

Edin Džeko je sada jednog grčkom igraču skinuo gaće. Sudija Erikson mu je odmah pokazao drugi žuti karton, to jest crveni. Međutim, isto je sa druge strane prošao Papadopulos. Edin Džeko je potom pogođen sa tribina i krvave glave ja napustio teren. Cavelis je na kraju doneo bod Grčkoj u 95. minutu – 1:1.