11.10.2017 u 21:05
0

PARTIZAN UBEDLJIV: Izborio plasman u osminu finala Kupa Srbije!

Crno-beli na gostovanju u šesnaestini finala Kupa Srbije savladali Rtanj sa 3:0

Partizan je izborio plasman u osminu finala Kupa Srbije. Na gostovanju u Boljevcu su savladali Rtanj sa 3:0.

Miroslav Đukić nije previše "mešao karte", pa je na teren poslao veoma jaku postavu. Crno-beli su došli do prednosti u 35. minutu kada je Tavamba zatresao mrežu glavom.

U drugom delu je domaći tim imao dve odlične šanse. Prvo je posle slobodnog udarca Đoković pogodio prečku, da bi u 65. minutu arbitar odmahnuo rukom na zahteve Rtnja da pokaže na penal. Došlo je do sudara između golmana Jovičića i napadača Mašića posle loše reakcije štopera crno-belih Mitrovića.

Konačan rezultat je u 69. minutu postavio Jevtović sa penala. Đoković je rukom sprečio udarac Saše Ilića, a sudija Ilić pokazao na “kreč”. Lopta je otišla na jednu, a golmana na drugu stranu.

Propustili su potom crno-beli par dobrih prilika, a onda je Ožegović posle dobrog poteza izašao sam ispred golmana i postavio konačan rezultat.

Izvor: Novosti