05.02.2023 u 15:42
0

Gol i asistenicja kapitena Srbije Dušana Tadića u ubedljivoj pobedi Ajaksa nad Kamburom 5:0 (2:0)! (VIDEO)

Kapiten fudbalera Srbije Dušan Tadić postigao je gol i asistenciju u ubedljivoj pobedi svog Ajaksa na gostovanju ekipi Kambura 5:0 (2:0) u utakmici 20. kola holandskog šampionata.

Tadić je 16. minutu doneo prednost Ajaksu, a na 2:0 povisio je Stiven Berghuis u 36. Berghuis se ponovo upisao u strelce u 64. minutu na upravo na asistenciju kapitena Srbije, a u strelce se upisao i Brajan Brobi strelac dva gola u 79. i 93. minutu. Tadić je zamenjen u 73. minutu susreta.

„Vukovi“ šokirali Liverpul: Ubedljiv poraz ekipe Jirgena Klopa u nastavku serije loših rezultata!

Ajaks je trenutno treći na tabeli holandskog šampionata sa 40 bodova, dok je Kambur poslednji sa 12.