Izvor: Kurir/BSC Happy
23.10.2023 u 13:30
0

VLAHOVIĆEV PROMAŠAJ OBILAZI PLANETU! Srbin imao priliku da reši meč, ali je uspeo da uradi nešto što se ne viđa svaki dan! VIDEO

Fudbaleri Milana poraženi su od Juventusa u derbi meču 10. kola italijanske serije A rezultatom 0:1.

Jedini gol postigao je Lokateli u 63. minutu.

Juventus je imao olakšan posao na ovom meču jer Milan od 42. minuta igrao sa fudbalerom manje zbog isključenja Tijaoa.

Za Juventus je nastupao srpski reprezentativac Filip Kostić ali je zamenjen u 56. minutu, dok je Dušan Vlahović koji se oporavio od povrede, šansu dobio sa klupe takođe od 56. minuta

Upravo je Srbin bio taj koji je u 92. mogao da se upiše u strelce i definitivno stavi tačku na ovaj meč.

Vlahović je natrčao na jedan odbitak, te je pokušao da je zakuca u mrežu, ali je Mirante odlično odreagovao i odbranio njegov udarac.