28.10.2023 u 19:58
0

Bajern postigao osam golova za 37 minuta: Luda utakmica o kojoj će se pričati(VIDEO)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena odigrali su jednu od najčudniji utakmica ove sezone protiv Darmštada, ne zbog rezultata, već na način na koji su Bavarci došli do njega.

IMT – CRVENA ZVEZDA: Zvezda se spermila da potopi IMT vodi sa 2:0 na mestu gde je počeo pad

Naime, rezultat prvog poluvremena bio je 0:0, dok je u 76. minutu drugog dela bilo čak 7:0 za domaćina. Do kraja utakmice ta brojka je porasla i do 8:0, jer je Hari Kejn bio precizan u 88. minutu nakon asistencije Liroja Sanea.

Da stvari budu još luđe, Bajern je u 4. minutu ostao bez Džošue Kimiha koji je dobio crveni karton. Ipak, na kraju poluvremena imali su igrača više, pošto su Klaus Gjasula i Matej Maglica „pocrveneli“ do kraja prvog dela.

Hari Kejn je otvorio goleadu u 51. minutu, da bi zatim redom pogađali Liroj Sane (56. minut), Džamal Musijala (60), pa ponovo Sane (64) i Kejn (69), Tomas Miler (71) i za kraj Musijala (76).

Najlepši od svih bio je onaj iz 69. minuta kada je Kejn pogodio sa pola terena.

Bajern je nakon ove pobede preuzeo na kratko prvo mesto u Bundesligi sa 23 boda, ali i utakmicom više od Bajera iz Leverkuzena koji bi eventualnim trijumfom zauzeo mesto Bavaraca.