16.02.2023 u 23:17
0

Juventus izjednačeno protiv Nanta: Nisu uspeli da sačuvaju prenost (rezultati svih utakmica)

Srpski napadač Dušan Vlahović postigao je vodeći gol za Juventus protiv Nanta u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope.

Fudbaleri Sevilje i Monaka slavili su u prvim mečevima plej-ofa Lige Evrope, dok su preostala dva meča drugog termina okončana bez pobednika.

U Španiji je Sevilja ubedljivo slavila protiv PSV-a rezultatom 3:0.

U duelu Bajera i Monaka u Leverkuzenu, slavili su gosti rezultatom 3:2. Ekipa iz Kneževine je vodila od devetog minuta autogolom golmana Hradeckog, ali je Leverkuzen početkom drugog poluvremena stigao do preokreta golovima Dijabija i Virca.

Nerešeno je bilo i u Lisabonu gde je Sebastijan Koates u četvrtom minutu nadoknade doneo Sportingu izjednačenje (1:1) protiv Mitjilanda. Jedini gol na meču za Dance je postigao Emam Ašur u 77. minutu.