Izvor: Alo.rs
06.08.2023 u 19:40
0

(UŽIVO) VOJVODINA – PARTIZAN: Majstorija Meniga, crno-beli pred pobedom – 0:2

Fudbaleri Partizana gostuju Vojvodini u drugom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Crno-beli su u prvom kolu igrali u Bačkoj Topoli protiv TSC-a i remizirali 3:3, dok je Vojvodina izgubila od Zvezde 5:0.

Vojvodina – Partizan 0:0
Stadion: Karađorđe (Novom Sadu)

Sudija: Miloš Milanović
Vojvodina: Carević, Lazarević, Crnomarković, Jeličić, Bukinac, Milosavljević, Nikolić, Zukić, Malbašić, Čumić, Vukić

Partizan: Jovanović, Stojković, Marković, Ilić, Antić, Belić, Kanute, Natho, Severina, Menig, Saldanja

90. minut – Igraće se još četiri minuta u Novom Sadu.

81. minut – Sve je manje nade za Vojvodinu.

74. minut – Gooool! Partizan vodi sa 2:0, strelac je Menig. Sjajan pogodak kojim je verovatno rešeno pitanje pobednika.

69. minut – Vojvodina sve opasnija, ali Partizan odoleva.

64. minut – Dve izmene u crno-belom timu, Šćekić i Filipović umesto Kanutea – koji ima karton – i Aranđela Stojkoviča.

58. minut – Ovo je bila odlična šansa za Vojvodinu! Posle kornera sa desne strane, Crnomarković je sjajno šutirao glavom i poslao loptu tik pored desne stative!

55. minut – Pas je ušao na teren, pa je došlo do kraćeg prekida.

47. minut – Goool! Partizan vodi 1:0, strelac je Saldanja nakon duplog pasa sa Nathom!

46. minut – Goool! Partizan vodi 1:0, strelac je Saldanja nakon duplog pasa sa Nathom!

45. minut – Poluvreme, nema golova u Novom Sadu.

39. minut – Kapiten Vojvodine očigledno trpi „batine“ od defanzivaca crno-belih kao glavna pretnja. Novi u nizu duela, ovaj put u granicama dozvoljenog, bio je povod da Čumić uđe u konflikt sa Ilićem, ali su se brzo strasti smirile, a utakmica je nastavljena.

31. minut – Partizan izbegao treći žuti karton. Prvo su Ilić i Kanute dobili javnu opomenu, a Beliću je progledano kroz prste posle starta nad Čumićem koji je ostao da leži na travi.

26. minut – Opasan nalet Vojvodine, prvo je Vukić izblokiran, a onda je udarac Malbašića zaustavio Jovanović.

19. minut – Nastavlja Milanović sa vađenjem žutih kartona… Sada je javnu opomenu zaradio Kanute!

14. minut –  Odgovorila je Vojvodina iz brze tranzicije, kontru je poveo Čumić koji je imao pred sobom veliki nebranjeni prostor, ali ga je prekršajem zaustavio Ilić i dobio žuti karton.

11. minut – Severina je navukao čak četiri igrača na sebe pa odložio loptu Saldanji, ovaj Nathu, a Natho spaja Meniga sa golom koji šutira i golman Carević brani šut pa je to novi korner za crno-bele. Ništa odatle nije urađeno…

4. minut – Niz pretnji Partizana nastavljen je kornerom koji je izveo Natho. Izraelac je poslao loptu na prvu stativu, ali su igrači Vojvodine rutinski otklonili opasnost.

2. minut – Nova prilika, Severina je uputio svoj udarac iskosa, ali je to učinio prilično traljavo!

1. minut – Utakmica je počela! Odmah šansa, Severina je šutirao sa pet metara, ali odbranio je Carević.

18.05 – Sa druge strane, Partizan u četvrtak igra protiv Sabaha u kvalifikacijama za Ligu konferencije.

18.02 – Vojvodina je eliminisana iz Evrope, pošto je i na svom terenu izgubila od APOEL-a sa 2:1, pa sada može da se posveti domaćem prvenstvu.

18.00 – Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici drugog kola Mozzart Bet Superlige Srbije u kojoj se sastaju Vojvodina i Partizan. Uz alo.rs pratite sva dešavanja iz Novog Sada.