Partizan slomio Moldavce iz penala u produžetku!

Fudbaleri Partizana odmeravaju snage sa moldavskim Sfintulom u okviru 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

NOVI DETALJI! KAMERE OTKRILE LICE EGZEKUTORA Bošnjak sa poternice aktivirao bombu na Novom Beogradu!

POČINJE NASTAVA NA FAKULTETIMA: Na predavanjima do 50 studenata uz poštovanje epidemioloških mera

SMRTONOSNI INSEKTI HARAJU BEOGRADOM: Škorpije u zgradama opkolile sve od podruma do krova!

GUŽVA NA AUTO-PUTU KROZ BEOGRAD KA NIŠU: Zbog radova, saobraćaj se odvija voznom i zaustavnom trakom

PAKAO! UDARIO JE VOZ DOK JE IŠLA KOD DEČKA: Javila mu se na telefon, a onda se veza prekinula!

108. minut – Osvežio je Lutovac malo igru po desnom krilu, s time da su se i Moldavci nevešto otvorili, jer više nemaju šta da čuvaju.

104. minut – Penal za Partizan! Natho je preuzeo odgovornost, pogodio je za vođstvo laganim, a visokim udarcem. Prethodno je Lutovac iznudio najstrožu kaznu na petercu.

103. minut – PENAL za Partizan.

101. minut – ŽUTI KARTON za Lutovca zbog oštrog strata.

91. minut – Počeo je prvi produžetak.

90. minut – Završen je regularni deo igre. Idemo u produžetke.

86. minut – Probio je po desnoj strani Suma, zavrnuo za Asana koji je probao petom, ali bez uspeha.

79. minut – Sadik je izašao iz igre, umesto njega ušao je Bojan Matić.

72. minut – Sjajna akcija Asana i Markovića završila se šutem sa ivice šesnaesterca, ali lopta ide pravo u golmana domaćih.

66. minut – Ponovo šut iz daljine, sada je proboa Natho, ali lopta po zemlji ide pored desne stative gola domaćih.

63. minut – U igru umest Stevanovića ušao je Lazar Marković.

52. minut – Probao je Suma sa nekih 20 metara, ali pravo je pogodio u golmana domaćih. Još jedna prilika za crno-bele…

49. minut – Ukrao je loptu Sadik, dodao do Sume koji je probao spoljnom, ali lopta ide pored gola!

46. minut – Probao je odmah Stevanović iz daljine, ali pravo u golmana domaćih.

46. minut – Počeo je drugi deo igre.

Završen je prvi deo igre!

45. minut – Prvo poluvreme je produženo za dva minuta!

40. minut – Probao je Sadik iz okreta sa ivice šesnaesterca, ali lopta ide daleko preko prečke!

37. minut – Sadik je promaši zicer, bio je sam ispred golmana domaćih i pogodio je pravo u njega.

34. minut – ŽUTI KARTON za Sadika zbog faula u napadu nad golmanom domaćih.

33. minut – Prva prilika za goste. Probali su centaršutem, lopta je pogodila Zdjelara i odbila se ka golu Partizana, ali Stojković je bio skoncentrisan i loptu uhvatio živu.

23. minut – Propustio je Asano sjajnu šansu. Dobio je dugu loptu, probao iz prve, ali nije uspeo lepo da je zahvati i odlična prilika je propala.

17. minut – Probao je makazicama Miljković posle kornera koji je izveo Natho, ali lopta ide preko prečke.

11. minut – Crno-beli imaju inicijativu, ali za sada bez konkretne prilike. Domaći u “bunkeru“ od starta!

2. minut – Prva prilika na meču za Partizan. Probao je Ostojić glavom posle kornera koji je izveo Natho, ali na visi zadatka bio je golman domaćih.

1. minut – Utakmica je počela!

SASTAVI:

Sfintul: Kalansea, Ojog, Novicov, Smirnov, Svinarenko, Sanja, Plamadela, Slivca, Močulijak, Mandrisenko, Volkov

Partizan: Stojković, Urošević, Vitas, Ostojić, Miljković, Natho, Zdjelar, Stevanović, Asano, Sadik, Suma.

Rigorozne mere na sadionu u Kišinjevu, čak i za fudbalere Partizana što najbolje pokazuju slike sa samog stadiona.