Izvor: BSC Happy
14.02.2024 u 22:51
0

OSMINA FINALA LIGE ŠAMPIONA UŽIVO: Ludnica u Rimu, Lacio vodi, PSŽ gazi sve pred sobom!

Osminu finala Lige šampiona možete pratiti na BSC Happy portalu!

Tok mečeva:

90. minut – Još pet minuta će se igrati u Rimu, dok je utakmica u Parizu produžena za četiri minuta.

89. minut – Kakva šansa za Lacio! Felipe Anderson je imao šansu sa desne strane, ali je izblokiran. Deluje da je ostao bez snage u ključnom trenutku, verovatno je bilo bolje da je šutirao iz prve.

85. minut – Niko ne želi da rizikuje u Rimu.

79. minut – Sve je manje vremena za Bajern, Lacio pred velikom pobedom

71. minut – Goooool! PSŽ je duplirao prednost preko Bredlija Barkole!

69. minut – Gooool! Imobile siguran sa bele tačke, lopta u jednu, Nojer u drugu stranu.

67. minut – Penal za Lacio i crveni za Upamekana! Sporo je tekla kontra Lacija, ali je Imobile bio uporan, a to je donelo penal i crveni karton Upamekanu zbog gaženja Isaksena.

58. minut – Goooool! PSŽ vodi, strelac je Kilijan Mbape posle asistencije Markinjosa. Napokon smo dočekali prvi gol ove večeri.

45. minut – Poluvreme, nema golova ni u Rimu, ni u Parizu.

38. minut – Hakimi je dobro našao Markinjosa dugom loptom iz slobodnjaka, ali je Brazilac uspeo samo da iznudi korner u pokušaju da proigra nekog od saigrača pred golom Sosijedada.

31. minut – Sane je izveo slobodan udarac sa nekih 20 metara, lopta završava pored stative.

24. minut – Prilika za PSŽ! Sjajno je Francuz istrčao polovinom gostujućeg tima, ali je pogodio spoljni deo mreže

22. minut – Alberto šutira sa 20-ak metara, lopta odlazi preko gola, ali bilo je blizu.

15. minut – Velika prilika za Sosijedad! Odlična akcija španskog tima i Zubimendi je sa tri ili četiri metra prebacio prečku.

13. minut – Bajern i PSŽ stvaraju šanse od početka meča, ali mreže miruju.

6. minut – Luis Alberto je pokušao u Rimu, ali ga je blokirao jedan od igrača Bajerna. Nepun minut kasnije u prilici je bio i Hari Kejn na drugoj strani.

2. minut – Bajern odmah preti, Džouša Kimih je šutirao, ali nema promene rezultata.

1. minut – Utakmice su počele.

LACIO – BAJERN (21.00)

Stadion: Olimpiko (Rim)

Sudija: Fransoa Leteksje (Francuska)

Lacio:  Provedel – Marušić, Hila, Romanjoli, Hisaj – Genduzi, Većino, Alberto – Isaksen, Imobile, Anderson.

Fudbaleri Bajern Minhena gostuju Laciju, dok PSŽ dočekuje Real Sosijedad u prvim mečevima osmine finala Lige šampiona

U utorak su počeli mečevi u noakaut fazi elitnog takmičenja kada je Real kao gost slavio protiv Lajpciga sa 1:0, dok je Mančester siti u Kopenhagenu bio bolji od danskog predstavnika sa 3:1.

PSŽ sanja titulu u Ligi šampiona, ali nikako da dođe do cilja. Sada za rivala u osmini finala imaju Real Sosijedad koji nije slavio na poslednje četiri utakmice.

PARTIZAN U SPECIJALNIM DRESOVIMA NA KUPU RADIVOJA KORAĆA: Grobarima se ispunila velika želja

Bajern je za vikend doživeo debakl od Bajer Leverkuzena u Bundesligi (3:0), pa će pokušati da se vrati na pobednički kolosek.