Ovo su pravila takmičenja u Dejvis kupu!
Selekcija Srbije igraće u Grupi F Dejvis kupa u Insbruku protiv domaće selekcije Austrije i reprezentacije Nemačke
Dejvis kup se ove sezone održava od 25. novembra, do 5. decembra. Što se tiče sistema takmičenja, ekipe su podeljene u šest grupa, s tim da su po dve u tri različita grada.
Preporučeno

BRAVO NOLE! Dokazao da je bolji od Molčana za treće kolo Rolan Garosa

ĐOKOVIĆ EKSPRESNO DO DRUGOG KOLA Novak Đoković savladao je Jošihita Nišioku na Rolan Garosu sa 6:3, 6:1, 6:0!

LAJOVIĆ ELIMINISAN SA ROLAN GAROSA Naš teniser poražen je od Argentinca Sebastijana Baeza 6:3, 3:6, 6:4, 6:3 u Parizu!
Pobednici grupa i dve najbolje drugoplasirane ekipe idu u četvrtfinale koje se igra u tri grada Polufinale i finale igra se u Madridu. Svaki meč se igra u jednom danu, dva singla i jedan dubl u dva dobijena seta.
Polufinala su na programu 3. i 4. decembra, dok se finale igra 5. decembra.
Što se tiče naših tenisera, obe pobede u grupi donose plasman u četvrtfinale i novi meč u Insbruku sa pobednikom Grupe C koji je zakazan za 30. novembar. U Grupi C su Francuska, Češka i Velika Britanija.
DEJVIS KUP
- Madrid
- Grupa A
- Španija, Rusa, Ekvador
- Grupa B
- Kanada, Kazahtan, Švedska
- Insbruk
- Grupa C
- Francuska, Velika Britanija, Češka
- Grupa F
- Srbija, Nemačka, Austrija
- Torino
- Grupa D
- Hrvatska, Australija, Mađarska
- Grupa E
- SAD, Italija, Kolumbija
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE